زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان ESET نسخه اصلی
۱۶-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #1
دانلود رایگان ESET نسخه اصلی
با سلام

امروز جناب پردل درمورد افزونه های Red اطلاع رسانی کردند و من ازشون تشکر میکنم .
وظیفه خودم میدونم از اونجایی که وبسایت ESET بریتانیا اقدام به اهدای لایسنس 6 ماهه آزمایشی به کاربران اینترنت میکنند . این وبسایت رو معرفی کنم ، هر چه سریعتر اقدام به ثبت اطلاعات خودتون برای دریافت سریال نامبر کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Mojtaba Pordel ، ehsansabet ، mking ، mal2moh ، mahdi71 ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، btheme ، محمد آهنگی ، محمدرضا بهارلو ، aslani031 ، mahdi33
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #2
RE: دانلود رایگان ESET نسخه اصلی
سایت ESET در صورتی صفحه بن شدن ای پی رو به شما نمایش میدهد که با تغییر آی پی توسط چیزپی ا.ن یا غیره وارد ادرس بالا شوید ولی با ای پی حقیقی خودتون وارد شوید مشکلی نخواهد داشت.
ما حتی این امکان رو در انجمن خودمون هم داریم که اینگونه آی پی ها رو بن کنیم.
من یوزر و پسورد رو گرفتم و انتی ویروسم رو که چند روزی بود آپدیت نشده بود آپدیت کردم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، امیررضا مرتضوی ، aslani031
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #3
RE: دانلود رایگان ESET نسخه اصلی
معمولا ً هر نرم افزاری بصورت آزمایشی یه مدتی قابل استفاده است ، این آنتی ویروس هم یک ماه نسخه آزمایشی در اختیار کاربران قرار میده .

یکی از راحت ترین سایتهای ESET برای دریافت یک ماه بروزرسانی رایگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد .

بوسیله وبسایتهایی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ایمیل موقتی ساخته و کد فعال سازی جدید رو از سایت دریافت کنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط aslani031
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان