زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال در مورد قالب دارم؟
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #1
یه سوال در مورد قالب دارم؟
سلام
اگر من یه قالب از سری قالبهای مثلا Shape5 رو که فروشی هم هست از یه سایتی که به اشتراک گذاشته شده دانلود کنم و اون قالب رو به عنوان قالب سایت خودم استفاده کنم اشکالی داره؟یا اون سایت باید اون قالب رو Free اعلام کنه تا من بتونم ازش استفاده کنم؟

ماژول ها و کامپوننت های موجود در اون بسته رو چطور؟

لطفا راهنماییم کنید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #11
RE: یه سوال در مورد قالب دارم؟
هیچ سایت وارزی معتبر نیست ! شما وقتی میگید وارز یعنی غیر اورجینال ، پس یا به هیچکدوم اعتماد نکن یا به همه اعتماد کن ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #12
نه نمیشه برخلاف قوانین این انجمنه ولی با سرچ تو گوگل میتونی پیداش کنی انگلیسی بنویس یکی دوتا سایت مخصوص تمپلیت سی ام اس های معروف مثل جوملا و وردپرس هست که قالباش هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره.
من همین الآن 3 تا سایت با قالب های همین 2 ماه اخیر جوملارت ، زوتمپلیت و gavick راه انداختم با تمام امکانات و بدون هیچ مشکلی

فقط میمونه وجدان درد که نمیدونم تحملشو داری یا نه (به خاطر زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت)
۱۱-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #13
جوملارت ، زوتمپلیت و gavick و امثال این جور سایتها که template های قشنگشون رو Free نمیدن!!!!

دوستان عزیز پس این همه قالبهای ترجمه شده چطوری بدست آمده که همین الان هم تو خود سایت جوملا آرت و زو تمپلیت و gavickو Shape5,....به عنوان قالب 2012 به حساب میاد و اصلا هم رایگان نیست!!!!!
خیلی هاشون هم trialنیستن خوب
سایتهای وارز !!!!
باز هم قبول اما بیشتر از 95% قالبها LTRهستن نه RLT
پس خودمون قالب رو ترجمه می کنیم و بعدش قالب رو مثل خیلی از سایتهای دیگه به قیمت های 40000هزارو 50000و...میفروشیم در حالی که نسخه اصلی اون قالب نزدیک به 40$بیشتر نیست!!!!!!
ماژول هاش هم که اکثرا همراهشون هست
راستی به این سایتهایی که تند و تند قالب رو ترجمه می کنن چی میگن؟؟؟؟؟؟؟
شاید هنوز اسمی براشون نگذاشتن شاید هم میگن وارز و شاید هم.....
امیدوارم به کسی برنخوره چون حقیقته!!!!

آقا راه درست چیه؟
بگردم و نسخه RTL شده قالب رو دانلود کنم بهتره یا مثل دوستان قالب رو ترجمه کنم بهتره؟
تفاوت قالب RTL شده و ترجمه شده یا راست چین شده چیه؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
متشکرم
۱۱-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #14
ببین دوست عزیز تقریباً اکثر قالب های جدید این شرکت ها که من دیدم RTL هستند. به علاوه اینکه ما نسخه فارسی رو دانلود نمیکنیم. در واقع منظور از RTL پشتیبانی قالب از زبان های راست چین مانند فارسی و عربیه. کار فارسی سازی رو یا خودت باید انجام بدی یا سفارش فارسی سازی به یکی از شرکت های فعال در این زمینه بدی که زیادن و یا تمپلیت های فارسی شده آماده رو بخری. در هر حالت برای شخصی سازی قالب مطابق سلیقه باید یکسری کارهایی رو روش انجام بدی .

نمونه

۱۱-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #15
دوست عزیز نمونه سایت اصلی و نمونه سایت فارسی شده رو دیدم
یه طراحی بنر با نرم افزار ی مثل فتو شاپ
یه ماژول منو مثا ICE Menu
یه ماژول اسلایدر تصویر
یه ماژول سخن روز و اوقات شرعی
یه ماژول خبر به صورت آکوردئونیو ارسال انبوه مطالب
چندتا لینک و یه ماژول برای برداشت حق کپی رایت!!!!!!
تقریبا 90%چارچوب کپی

خوب این فارسی سازی و شخصی سازس رو میشه برام توضیح بدین؟؟؟؟؟
مگر نه اینکه وقتی قالب RTL هستش می تونه زبانهای راست به چپ مثل فارسی رو هم ساپورت کنه
اصلا تا حالا قالب RTL ندیدم که امکانات بالا رو ساپورت نکنه

دلیل بارزش برای فارسی سازی؟؟
تا حالا هرچی دیدم استفاده از ماژول های آماده بوده
کامپوننت آماده بوده
پلاگین آماده
یعنی بیایم همون ماژول آماده رو دست کاری کنیم که تقریبا خواسته های همه کاربرها رو جواب میده!!!!
لطفا راهنماییم کنید
متشکرم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان