زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه اتصال RSmemship
۸-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ صبح
ارسال: #1
درخواست افزونه اتصال RSmemship
با عرض سلام و احترام من نیاز مبرم و خیلی فوری به این افزونه برای جوملا 2.5 دارم ترجیحا متصل به بانک ملت، حالا اگر زرین پال هم بود اشکال نداره نسخه جوملا 1.5 آن موجود هست ولی ظاهرا با جوملا 2.5 مشکل داره.
لطفا اگر از دوستان کسی سراغ داره رایگان یا پولی اطلاع دهد.
با تشکر
امضاء nawab
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه اتصال RSmemship
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو میدونم دارن چون خودشون نوشتن و میفروشن. میتونین بهشون پ.خ یا میل بزنید یا به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید.

جومینا هم فکر کنم برای زرین پال نسخه Joomla 1.5 رو رایگان منتشر کرده ولی برای Joomla 2.5 رو نمیدونم، باید به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید و اونجا درخواست بدین.

پیروز باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۸-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #3
با تشکر از شما که زحمت پاسخگویی را کشیدید ولی تمامی مواردی که شما فرمودین رو من در پست اول ذکر کردم اینکه برای جوملا 1.5 موجود هست هم آقای طالبی و هم جومینا ولی در مورد جوملا 2.5 هیچ کدوم اقدامی نکردن و من تو فروم های اونا هم درخواست دادم
و وقتی به نتیجه نرسیدم اومدم اینجا
چون فقط این سه تا فروم رو ارزشمند می دونم
به هر حال ممنونم
امضاء nawab
۸-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #4
خوب باهاشون ارتباط برقرار کنید و بخواین که براتون آماده کنند.
مثلا جناب طالبی که نسخه Joomla 1.5 رو نوشتن به راحتی میتونن برای Joomla 2.5 هم تبدیل کنند.
شما درخواست بدین بهشون تا واستون تهیه کنند

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان