زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تب ساز محتوا
۶-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #1
درخواست تب ساز محتوا
سلام
چند تب ساز ماژول در انجمن پیدا کردم....
آیا با این تب سازها میشه محتوا رو هم بصورت تب در آورد؟
مثلا لینک : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببنید
از چه ماژولی برای این کار استفاده کردند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: تب ساز محتوا
دوست من شما چندتا ارسال بیشتر توی انجمن نداشتین ولی اکثر تاپیک هاتون رو در محل نامناسب ایجاد کرده بودین، لطفا بسته به کارتون تاپیک رو در محل مناسب ایجاد کنید.
------------------
بله میشه.
حتی امکان قرار دادن ماژول و ... هم داخل تب ها وجود داره.
زیاد هم توی انجمن معرفی شده، از لینک زیر استفاده کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاعلی
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ehsan2
۶-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #3
سلام
ممنون از راهنمایی... خوب در کجا باید میپرسیدم مربوط به ماژولها نمیشه این تایپیک ؟
من میخوام محتوای بصورت تب به نمایش در بیاد
مثلا چند مطلب در یک مجموعه و بخش ممکنه باشه میخوام مثلا 3 4 محتوای مربوط به هم بصورت تب باشه دقیقا مانند : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #4
خیر، باید در بخش درخواست افزونه ها تاپیک میزدید.
اگر دقت کنید من تاپیک رو الان به بخش مربوطه منتقل کردم.

دوست گرامی من کاملا میدونم شما چی میخواین، حتی براتون سرچ هم کردم و لینکش رو گذاشتم.
ببینید خوب کدومش به کارتون میاد، حتما که نباید ما معرفی کنیم یه افزونه رو. شما باید ببیند کدوم افزونه به کارتون میاد حتی شاید بهتر از اون رو هم پیدا کردید. مثلا این لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جزء همون سرچ هست.

یاعلی
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ehsan2
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان