زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب بسیار کاربردی BT Arise بدون نیاز به ترجمه
۵-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #1
قالب بسیار کاربردی BT Arise بدون نیاز به ترجمه
سلام به همه دوستان ، من یک قالب رو از یک سایت خارجی پیدا کردم که از نظر من بهترن قالب هستش که تا به حال دیدم این قالب خارجی ، خیلی سبک و دارای چندین استیل زیبا و کاربردی هستش ، که از نظر بنده احتیاجی به راست چین کردن نداره و از تکنولوژی خیلی خوبی درش استفاده شده و اگه خدا بخواد و حوصله داشته باشم حتما ترجمه اش می کنم اینم لینک سایت دانلود قالب ، فقط باید در این سایت ثبت نام کنید که اونم رایگان هستش ، بعد از نصب هم یک ارور به این اسم مشاهده می کنید که اونم با نصب یک پلاگین حل می شه که لینک دانلود پلاگین هم رو براتون می زارم
این لینک دانلود پلاگین برای رفع ارور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینم لینک دانلود قالب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عنوان ویرایش شد...
لطفا پست بعدی را مطالعه فرمایید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: قالب بسیار کاربردی BT Arise بدون نیاز به ترجمه
دوست گرامی ممنون از لطفتون، فقط چند نکته رو مد نظر قرار بدین:
1- از عناوین مناسب برای تاپیک استفاده کنید.
2- قبل از معرفی جست و جو کنید که زحمتتون هدر نره.

نسخه فارسی این قالب قبلا در انجمن معرفی شده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دلیل تکراری بودن تاپیک قفل شد...
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان