زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گالری تصاوير زیبا وقدرتمند فوکا گالری نسخه 2.7.4 فارسی ( اصلاح شده برای نمایش در IE)
۱-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #1
Wink گالری تصاوير زیبا وقدرتمند فوکا گالری نسخه 2.7.4 فارسی ( اصلاح شده برای نمایش در IE)
[تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1300694788_1_aa167bd7a4.jpg]

سلام و درود
معرفي كامپوننت Phoca Gallery
كامپوننت گالري تصاوير فوكا بي شك يكي از بهترين كامپوننت هاي گالري تصاوير جوملا ميباشد.اين كامپوننت توسط سايت cmsfa ترجمه شده و براي عموم منتشر شده است.البته براي استفاده بهتر از اين كامپوننت ميتوانيد ماژول هاي مربوطه را نيز از سايت سازنده دريافت كنيد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
com_phocagallery_v2.7.4_farsi_cmsfa.com.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 921
اندازه 1.16 مگابایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط navid64 ، شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه ، vahid.exe ، Niki69 ، farjadp ، saeidfar ، shahyad66 ، mahan ، shahnaz ، 9ktenews.com ، rezaetemadi ، امیررضا مرتضوی ، eemanmilad ، itfara ، parniyan
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۳-۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #11
RE: گالری تصاوير زیبا وقدرتمند فوکا گالری نسخه 2.7.4 فارسی ( اصلاح شده برای نمایش در IE)
فكر نميكنم نسخه جوملا 1.6 ترجمه شده باشد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۶-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #12
RE: گالری تصاوير زیبا وقدرتمند فوکا گالری نسخه 2.7.4 فارسی ( اصلاح شده برای نمایش در IE)
این کامپوننت فوق العاده است. فقط یه سوال. من می خوام تصویر بندانگشتی ام با تصویر جزئیات متفاوت باشه.یعنی وقتی روی تصویر بندانگشتی کلیک می کنیم، تو صفحه جزئیاتش تصویر دیگه ای که قبلا در جزئیات همون تصویر اضافه کردم دیده بشه.اما الان امکانش نیت.یعنی در اصل دو تا تصویر تو جزئیات روی هم می افتن که اصلا جالب نیست.
اصلا امکان حذف تصویر بندانگشتی در قسمت جزئیات هست یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ صبح
ارسال: #13
سلام
کسی از دوستان آموزش برای این کامپوننت نداره.
کار باهاش کمی سخته
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #14
سلام . من با این گالری کار نکردم اما همه گالری ها اینجور است که اولش باید یه مجموعه واسه تصاویر ایجاد کنید و بعدش تصاویرتون رو داخلش قرار میدید و واسه نمایش کامپونت داخل سایت هم باید از مدیریت جوملا وارد قسمت منو اصلی بشید و بعد روی گزینه جدید کلیک کنید و بعد در صفحه باز شده روی فوکا گالری کلیک کنید و یه منو بسازید .

به این طریق تو سایت نمایش داده میشه Inlove

و شما شروع کنید تو هر قسمتش که مشکل داشتید در انجمن مطرح کنید تا دوستان کمک کنند ...
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #15
متوجه منظور دوستمون نشدم .لطفا واضح تر توضیح بدین و در صورت امکان دمو قرار بدین
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #16
سلام فوکا گالری را نصب کردم. عکس هامو لود نمیکنه لطفا راهنماییم کنید. متشکرم
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ صبح
ارسال: #17
پیشنهاد می کنم ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید.
مشکلتون رو در بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنید و بیش تر توضیح بدید در مورد مشکلتون.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #18
دقیقا از همین ورژن استفاده میکنم. ممنون که جواب دادین در قسمتی که گفتین مطرح کردم و منتظر کمک دوستان هستم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #19
سلام وعرض ادب
کامپونت فوکوگالری برای جملا ۱.۷ فارسی می خواستم کسی سراغ ندارهSmile
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان