زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5
۲-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #1
امروز یکی از دوستانمون توی انجمن درخواست یه ماژول اسلایدشوی سه بعدی با افکت زیبا و سایه دار داد که من ماژولی که توی آرشیو داشتم رو دیدم و به ایشون هم معرفی کردم ولی حیفم اومد که این ماژول فوق العاده رو به دوستان هم معرفی نکنم.

Module Joomla 1.5 :j16: :j17: Joomla 2.5
فعلا فقط نسخه 1.5 این افزونه فارسی شده هستش ولی وقت کنم انشالله نسخه 2.5 اون رو هم فارسی سازی خواهم کرد.

اسکرین شات:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه پارسی در پیوست ها بانام full_galery_3D_J15.zip قرار داده شده.

موفق باشید، یاعلی|

فایل‌(های) پیوست شده
full_galery_3D_J15.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1089
اندازه 431.08 کیلوبایت

mod_yj_piecemaker_J15_EN.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 443
اندازه 429.43 کیلوبایت

Module_YJ_Piecemaker-J17J25_En.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1174
اندازه 430.69 کیلوبایت

امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمد آهنگی ، zaban26 ، irmostafa ، btheme ، payman007 ، M.R.H ، شهاب طاهری
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۷-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #11
RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5
(۷-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ صبح)unique2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من نمیدونم کدوم یکی رو نصب کنم هر کدوم رو نصب میکنم تو حالت نمایش فقط متن خودش رو نشون میده و من هز اسلایدی رو بخوام انتخاب کنم از کجا این کار رو انجام بدم؟

نسخه جوملا تون چیه؟
پیوست اول و دوم برای Joomla 1.5 و پیوست آخر برای :j16: :j17: Joomla 2.5 هستش.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمد آهنگی ، memare-ahvaz
۹-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #12
RE: ماژول اسلایدشو سه بعدی فوق العاده زیبای فارسی Piecemaker برای جوملا 1.5 تا 2.5
سلام دوستان اگر کسی میتونه لطفا پاسخ بده.این اسلاید شو اگر با اینترنت اکسپلورر مشکل داره الکی روش وقت گذاشتم وتوی سایت به کار بردمش .چون خیلی ها با فایر فاکس سایت باز نمیکنن وزیبایی سایت رو از دست میده با این مشکل .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که باید چکار کرد ایا راهی داره که توی تمام نسخه های اینترنت اکسپلورر هم نمایش داده بشه.
امضاء محمد آهنگی
سلاااااام.103سلام به جوملایی های عزیز .برای یادگیری آمده ام.
در حال ساخت سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم
۹-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ صبح
ارسال: #13
(۹-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح)dezashop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگر کسی میتونه لطفا پاسخ بده.این اسلاید شو اگر با اینترنت اکسپلورر مشکل داره الکی روش وقت گذاشتم وتوی سایت به کار بردمش .چون خیلی ها با فایر فاکس سایت باز نمیکنن وزیبایی سایت رو از دست میده با این مشکل .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که باید چکار کرد ایا راهی داره که توی تمام نسخه های اینترنت اکسپلورر هم نمایش داده بشه.

درود
دوست عزیز IE6 دیگه به ملکوت پیوسته و الان پایین ترین نسخه IE7 هست که اونم .....
الان من سایتتون رو با IE8 باز کردم و اسلایدر هیچ مشکلی نداشت
 سپاس شده توسط امید ، محمد آهنگی
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #14
ممنونم اقا مهدی .متشکرم .درست میفرمایید ولی راستش من خودم ویندوز سون دارم واینترنت اکسپلورر 9 روی این ویندوز هست همین طور که میدونید .خب حتما خیلی از دوستان از ویندوز سون استفاده میکنن.
امضاء محمد آهنگی
در حال ساخت سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم
۱۱-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #15
البته جدبدا متوجه شدم این اسلاید اصلا بدرد نمیخوره به جهت اینکه عشقی نمایش داده میشه حتی توی فایر فاکس چه برسه به IEکه اصلا نمایش داده نمیشه.به هر حال ممنون از دوستان .کاش یه ماژولی بود توی این سبک که این ایرادات رو نداشت .
امضاء محمد آهنگی
هستم
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #16
سلام
تشکر می کنم از این اسلایدشوی زیبا
من 2 تا دامنه دارم اسلایدشو در دامنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایش داده میشه ولی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایش داده نمیشه ورژن جوملا هم 1.5 است
ممنون می شوم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #17
برای من در هیچ کدوم اسلایدشو وجود نداره؟!!!
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان