زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ صبح
ارسال: #1
عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
با سلام من نمیدونم چرا این جوملا انقدر گیر های بیخودی میگیره !من میخوام توسط User ادمین یا هر چیزی که جدید میسازم به سایت لاگین کنم. به این ارور بر میخورم.
[/font][font=tahoma]

SSL connection error
Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
Error 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL protocol error.

چیکار کنم ؟ واقعا داره اذیتم میکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #11
RE: عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
من فكر ميكنم جناب pasargad كمي سخت گرفتند و من مطلبي كه باعث زير سوال رفتن سرور باشه نديدم و همچنين ما تا كنون در انجمن در مورد هيچ هاستينگي نظر مثبت يا منفي نداده ايم و نخواهيم داد و با اينكه من و آقاي طالبي مشكلات زيادي در مورد سرور هاي خودمون داشتيم ولي نامي از هاستينگ ها نبرديم.من جمله مشورت با مديرسرور در اون حد نميدونم كه باعث ناراحتي شما شود.
به هر حال اميدوارم كه كسي دلخوري از كسي نداشته باشه.
نكته ديگر اينكه گزينه كدگذاري اطلاعات ورود به صورت پيش فرض در مديريت اين ماژول غيرفعال است و ممكن است اشتباها فعال شده باشد و اگر هم دوستان نياز به رمزنگاري اطلاعات بدون استفاده از ssl دارند ميتونند از افزونه اي كه جومينا در اين مورد منتشر كرده استفاده كنند.اين افزونه را چند وقت پيش من به مدير تيم ترجمه معرفي كردم و به خاطر ارزش آن ترجمه شد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان