زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طريقه تنظيم ايميل جيميل جهت ارسال ايميلهاي سايت
۲۸-۱۲-۱۳۸۹, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #1
طريقه تنظيم ايميل جيميل جهت ارسال ايميلهاي سايت
[تصویر:  gmail.jpg]
در اينجا ميخواهم يك آموزش قرار بدهم كه شايد خيلي از شما اين را بلد باشيد ولي براي خيلي از دوستان اين يك راه حل بسيار عالي خواهد بود.
خيلي از مديران سايتها از دست سرويس وب ميل سايتشون كلافه هستند به چه دليل:
به اين دليل كه اكثر اوقات به دليل ارسال اسپم و ارسال ايميل انبوه و فشار بر روي سرور و دلايل ديگري كه مدير سرورها از خودشون اختراع ميكنند سرويس وب ميل سايت بسته ميشود و اين باعث سردركمي كاربران سايت از بابت نرسيدن ايميلهاي تاييد فرمهاي ثبت نام و همچنين فرمهاي ثبت و سفارش بعد از ارسال مي شود
اما با معرفي سرويس ايميل ديگري به غير از سرويس دهنده دامين مي توان اين مشكل را حل كرد
از آنجا كه جيميل بين كاربران ايراني محبوبيت خوبي دارد(با توجه به كم لطفي مديران قدر نشناس گوگل) من در اينجا طريقه معرفي سرويس جيميل را به شما آموزش خواهم داد
اميدوارم اين روش كارساز باشد
در اولين مرحله شما بايد سروسي pop جيميل خود را فعال كنيد كه براي اين كار از تنظيمات جيميل استفاده مي كنيم مانند شكل زير
[تصویر:  popgmail.gif]

در زير يك عكس قرار دارد كه شما مي توانيد از قسمت مديريت سايت وارد پيكربندي كلي شويد و تنظيمات زير را از تب ميزبان و قسمت تنظيمات ايميل همانند تصوير زير جايگزاري كنيد
[تصویر:  gmailsmtp.gif]

ارسال كننده نامه اينترنتي: تابع php ميل
نامه اينترنتي : ايميل جيميل يا آدرس ايميلي كه ميخواهيد در ارسال نمايش داده شود
نام فرستنده: هر نامي كه ميخواهيد ذكر كنيد
مسير فرستنده: تغير ندهيد
تايد smtp: بله يا خير (بعضي سرورها بله بعضي سرورها خير) شما در اول بله را انتخاب كنيد

امنيت smtp:هيچ
درگاه smtp: تغيير ندهيد (25)
نام كاربري smtp: ايميل جيميل خود را وارد كنيد
رمز عبور: رمز عبور ايميل جيميل
ميزبان smtp: در اينجا بايد اين را وارد كنيد smtp.gmail.com

منبع:30ms.ir
امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، tarantino ، Mr Saeed ، Mojtaba Pordel ، مرتضی محمدجانی ، btheme ، ali_gh8 ، tecnical ، rezaetemadi ، autopayamak
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۹-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #11
RE: طريقه تنظيم ايميل جيميل جهت ارسال ايميلهاي سايت
سلام . خواهشا کمک!

من مشکل خیلی زیادی برای ارسال ایمیل انبوه دارم.

از شرکت هاستم پرسیدم ، گفتن بیشتر از 30 ایمیل در ساعت نباید بفرستید و گرنه هاستتون مسدود میشه و ...
به هر حال به من گفتن از سرویس SMTP استفاده کن ، مثلا mandrill .

اینکارو طبق فایل ویدیویی آموزشیش انجام دادم و ارسالها مرتب انجام شد ولی از 30 تا که بیشتر شد ، ایمیلهای delivery failed شدن همینجوری پشت سر هم برام رسید. ازشون پرسیدم ، گفتن ما پیشنهاد میدیم ، ضمانت نمیکنیم که کار کنه !!!!

خلاصه هر جور تنظیمات smpt دیگه هم که از سرچ توی سایتها دیدم ، انجام دادم ولی یا ارور میده یا ارسال هم که انجام میشه باز همون مشکل محدودیت بیشتر از 30 تا در ساعت پیش میاد. یعنی هر کاری میکنم باز داره از سرور خودم میفرسته .
دیگه میترسم چیزی رو امتحان کنم ، می ترسم هاستم مسدود بشه یهو.

خواهش میکنم با توضیح کامل برام بگین چی کار کنم و تنظیمات دقیق ارسال ایمیلم به روش SMTP چی باید باشه.

سایتم جوملا 2.5 هست و از کامپوننت acymailing برای ارسال خبرنامه استفاده میکنم.

ضمنا کد تحریک برای اتوماتیک ارسال شدن رو هم گذاشتم ولی کار نمیکنه ، یعنی باید صفحه Queue باید دائم باز باشه تا پروسه ارسال انجام بشه.

خواهش میکنم کمک کنید . دارم دیوونه میشم. خیلی حیاتیه برام. کار شرکتمون گیر این مساله ست.

منتظرم دوستان عزیز.

خیلی خیلی ممنونم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۴-۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #12
سلام . خواهشا کمک!

من مشکل خیلی زیادی برای ارسال ایمیل انبوه دارم.

از شرکت هاستم پرسیدم ، گفتن بیشتر از 30 ایمیل در ساعت نباید بفرستید و گرنه هاستتون مسدود میشه و ...
به هر حال به من گفتن از سرویس SMTP استفاده کن ، مثلا mandrill .

اینکارو طبق فایل ویدیویی آموزشیش انجام دادم و ارسالها مرتب انجام شد ولی از 30 تا که بیشتر شد ، ایمیلهای delivery failed شدن همینجوری پشت سر هم برام رسید. ازشون پرسیدم ، گفتن ما پیشنهاد میدیم ، ضمانت نمیکنیم که کار کنه !!!!

خلاصه هر جور تنظیمات smpt دیگه هم که از سرچ توی سایتها دیدم ، انجام دادم ولی یا ارور میده یا ارسال هم که انجام میشه باز همون مشکل محدودیت بیشتر از 30 تا در ساعت پیش میاد. یعنی هر کاری میکنم باز داره از سرور خودم میفرسته .
دیگه میترسم چیزی رو امتحان کنم ، می ترسم هاستم مسدود بشه یهو.

خواهش میکنم با توضیح کامل برام بگین چی کار کنم و تنظیمات دقیق ارسال ایمیلم به روش SMTP چی باید باشه.

سایتم جوملا 2.5 هست و از کامپوننت acymailing برای ارسال خبرنامه استفاده میکنم.

ضمنا کد تحریک برای اتوماتیک ارسال شدن رو هم گذاشتم ولی کار نمیکنه ، یعنی باید صفحه Queue باید دائم باز باشه تا پروسه ارسال انجام بشه.

خواهش میکنم کمک کنید . دارم دیوونه میشم. خیلی حیاتیه برام. کار شرکتمون گیر این مساله ست.

منتظرم دوستان عزیز.

خیلی خیلی ممنونم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۴-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #13
برای ارسال ایمیل شما باید سرور ارسال ایمیل یا هاست ارسال ایمیل داشته باشید.
گوگل و یاهو اجازه نمیدهند بیش از 50 ایمیل از طریق SMTP ارسال کنید.هاست های اشتراکی هم اجازه نمیدهند بیش از ساعتی 30 میل ارسال کنید.
شما باید از سرویس ارسال ایمیل استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط autopayamak
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان