زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی با جومسیشال کار کرده ؟
۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #1
کی با جومسیشال کار کرده ؟
سلام
آیا با جومسیشال این قالبیت های زیر وجود دارد ؟
1 - من می خواهم از جومسیشال برای دریافت و ارسال مقالات استفاده کنم !؟
2 - کاربر فقط بتواند فایل zip یا pdf برای من بفرستد یعنی جز این نتواند چیز دیگری بفرستد
3 - پیغام کاربر را هیچ کس جز مدیر نتواند ببیند
4 - مدیر بتواند مقاله را برای هر کس که می خواهد نشان دهد، یعنی جز آنها هم کس دیگری نتواند مقاله را ببیند ، مثلا من مقاله را برای 3 داور باز کردم ، حتی داوران هم نتوانند جواب مقاله ها را ببینند !
و ...

آیا با جوسیشال می شود چنین کاری کرد ؟

آیا سیستم دیگری مثل جومسیشال وجود دارد که چنین کاری بکند ؟

Rose
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: کی با جومسیشال کار کرده ؟
1- من که هم چین چیزی رو داخل جومسوشیال ندیدم .Unknown
3- امکان پیام خصوصی وجود داره .Quiet
4- این یکی از آرزو هاست .Crazy
با اجازه مدیران وب سایت البته : من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد می کنم . تخصصی رو جومسوشیال کار می کنند .Bravo
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط محمد ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو ، rezaetemadi
۲۲-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #3
سافت آرچيو نه !
چيز ديگري سراغ نداريد !‌
امضاء rezaetemadi

۱۶-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #4
سلام من یک سوال داشتم اما نمی دونستم کجا مطرحش کنم سوالم اینه که جومسوشال رو از کجا باید خرید آیا نمایده خاصی دارند؟ اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #5
جومسيشال را سايت سافت آرچيو داره با تاريخ شمسي مي فروشه !
اابته با اقاي گنجي و يا عمراني هم قبل خريد مشورت بفرمائيد
امضاء rezaetemadi

سپاس شده توسط alimehrabani
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #6
(۱۶-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ صبح)alimehrabani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یک سوال داشتم اما نمی دونستم کجا مطرحش کنم سوالم اینه که جومسوشال رو از کجا باید خرید آیا نمایده خاصی دارند؟ اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم

دوست عزیز سوالتون رو توی تایپیک جدید بپرسید ؛ جومسوشیال هیچ نمایندگی نداره ؛ میتونید از سایت خودش مستقیما ً خریداری کنید و به مدت یکسال از امکانات بروز رسانی استفاده کنید ؛ همینطور به مدت چند ماه هم پشتیبانی براتون انجام میدند ؛ البته اگر قصد خریدش رو دارید ، اگر نه که تو نت ریخته

(۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آیا با جومسیشال این قالبیت های زیر وجود دارد ؟
1 - من می خواهم از جومسیشال برای دریافت و ارسال مقالات استفاده کنم !؟
2 - کاربر فقط بتواند فایل zip یا pdf برای من بفرستد یعنی جز این نتواند چیز دیگری بفرستد
3 - پیغام کاربر را هیچ کس جز مدیر نتواند ببیند
4 - مدیر بتواند مقاله را برای هر کس که می خواهد نشان دهد، یعنی جز آنها هم کس دیگری نتواند مقاله را ببیند ، مثلا من مقاله را برای 3 داور باز کردم ، حتی داوران هم نتوانند جواب مقاله ها را ببینند !
و ...

آیا با جوسیشال می شود چنین کاری کرد ؟

آیا سیستم دیگری مثل جومسیشال وجود دارد که چنین کاری بکند ؟

Rose

من حدود هشت ماه با جومسوشیال نسخه اصلی کار کردم ؛ در جریان هستید حتی ترجمه رو هم خودم کامل انجام دادم ؛ ولی جومسوشیال فقط یه جامعه ساز مجازیه ؛ این کارهایی رو که ازش میخواید انجام نمیده ، من که آخرش ازش خسته شدم ، بنظرم تنها چیز مفیدی که داره اینه که خیلی از کامپوننت معروف مثل کیوننا و غیره با جومسوشیال مچ میشند ... وگرنه خودش ارزش نداره روش کار کنی
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط alimehrabani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان