زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه فروشگاه ساز Virtumart فارسی برای جوملا فارسی 2.5 و جوملا 1.5
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #1
فروشگاه ساز Virtumart فارسی برای جوملا فارسی 2.5 و جوملا 1.5
[تصویر:  b_200_0_16777215_0___images_stories_01ne...artj25.png]

هدیه ویزه گروه جومینا به مناسبت میلاد با سعادت مولای شیعیان

قبل از هر چیر این روز خجسته را خدمت شما و خانواده محترمان تبریک میگوییم . به مناسب این عید بزرگ چند روزی بود که مشغول آماده سازی فروشگاه Virtumart برای جوملا 2.5 فارسی جومینا بودیم تا بتوانیم هدیه ای درخور بازدیدکنندگان سایتمان و این عید مبارک تقدیم کنیم . فروشگاه ساز ویرچومارت فارسی نسخه 2.0.6 برای اولین بار است که به صورت کاملا فارسی منتشر میشود و بسیاری از کاربران و طراحان سایت ها منتظر انتشار این افزونه گرانبها بودند . این افزونه نیاز به تعریف ندارد اما برای آنان که شاید آشنایی کمی با این افزونه داشته باشند همین قدر بس که در پیش رو خود یکی از کامل ترین فروشگاه ساز های دنیای وب را دارید . فارسی سازی این افزونه بسیار مشکل و طاقت فرسا بوده است چرا که بیش از 2600 خط برای ترجمه وجود داشته است که به دلیل پیوستگی و به ویژه تخصصی بودن ترجمه تماما توسط یک نفر به انجام رسیده است .

edame.jpg

این نسخه از فروشگاه ساز ویرچومارت با جوملا 2.5 و همچنین جوملا 1.5 هماهنگی کامل داشته و باگ های موجود در ان کاملا از بین رفته است در این نسخه امکانات بسیار زیادی گنجانده شده است که انصافا امکان نقل تمامی این امکانات را نداریم . چرا که در صورتی که بخواهیم تمامی این امکانات را یک جا ذکر نماییم میباید کتابچه ای حداقل 80 صفحه ای برای ان در نظر بگیریم .

لذا پیشنهاد میکنیم خودتان با نصب افزونه تمامی قسمت ها را بررسی نمایید . برای راحتی کاربران و کسانی که اولین بار است از این سیستم قصد استفاده دارند تمامی متون راهنما افزونه ترجمه شده است که با قراردادن موشواره و کمی مکث میتوانید توضیحات مربوز به ان را مطالعه نمایید این مورد کمک بسیار زیادی در استفاده از این افزونه برای شما خواهد نمود

اسکرین شات :
[تصویر:  screenshop1.png] [تصویر:  screenshop2.png]

نکته : تمامی پلاگین های اتصال این فروشگاه ساز به بانک های عضو شبکه شتاب آماده شده است که میتوانید جهت اطلاعات بیشتر بر روی هر تصویر کلیک کنید
[تصویر:  _________________4e3f78c6a2372_120x120.png] [تصویر:  melat.png] [تصویر:  parsian.png]
سایر پلاگین های اتصال نیز در حال نگارش است. امیدواریم از این افزونه استفاده لازم را ببرید

فارسی سازی : جومینا

فایل‌(های) پیوست شده
virtuemart_j2_5_perisian_joomina.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 3602
اندازه 2.06 مگابایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mal2moh ، imanrad ، محمد آهنگی ، jafar007 ، رامونا ، hamid1395 ، btheme ، neysian ، darab65 ، amirsoltani ، samansaberi
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #31
سلام به تمامی اساتید من یه سوال دارم اونم اینه که ایا در این فروشگاه ساز امکان این وجود داره که کاربران اکانت خودشون رو شارژ کنن و پول توش بزارن و هر وقت خواستن خرید کنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #32
بله
میتونید با اسفاده از افزونه rsmembership و اتصال اون به فروشگاه سازتون این امکان را فراهم کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۲۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #33
RE: فروشگاه ساز Virtumart فارسی برای جوملا فارسی 2.5 و جوملا 1.5
(۲۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله
میتونید با اسفاده از افزونه rsmembership و اتصال اون به فروشگاه سازتون این امکان را فراهم کنید

ممنونم اقا
کسی هست کمکم کنه این دو رو با هم هماهنگ کمک و بهم یاد بده الان خیلی لنگ این جریان هستم . مرسیی
۲۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #34
با سلام
از دوستان کسی افزونه پرداخت زرین پال رو برای ویرچومارت نداری؟ نسخه 2.5
امضاء masoudkhah
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #35
سلام
پلاگینهای این کامپوننت رو میشه توی سایت برای دانلود بذارین
لطفا اینطوری که ناقصه
ممنون
۱۶-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #36
سلام من اصلا نمیتونم نصبش کنم این خطا رو میذه There was an error uploading this file to the server.
۱۶-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #37
(۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ عصر)faraneh13568 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من اصلا نمیتونم نصبش کنم این خطا رو میذه There was an error uploading this file to the server.

درود بر شما
از طریق انتقال فایل مورد نظر به پوشه tmp و دادن مسیر نصب به آن پوشه اقدام کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mal2moh
۲-۲-۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #38
سلام
من نمیتونم این کامپوننت رو دانلود کنم
در واقع فقط یه فایل php دانلود میشه وبسته نصبی دانلود نمیشه
اشکال از کجاست؟
۲-۲-۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #39
مرورگرتون رو تغییر بدید یا با سیستم دیگری دانلود کنید.من دانلود چک کردم مشگلی نبود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان