زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند قیمت بدم ؟
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #1
چند قیمت بدم ؟
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران و دوستان عزیز

من حدود 5 6 ماهه که کار طراحی سایتو با جوملا شروع کردم و هنوز تازه کارم به همین خاطر می خواستم اگه امکان داره منو تو قیمت دهی وب سایت کمک کنید آخه من دقیق نمی دونم هر امکانی که به یه سایت اضافه میشه چقد هزینه رو بالا می بره؟ حالا من مشخصات و امکانات سایتی که تازه طراحی کردمو ذکر میکنم و شما دوستان راهنمایی کنید که چند قیمت بدم ؟

1: هاست 200 مگابایتی و دامین (هزینه حدود 40000 تومان)

2:ماژول ها
1- ماژول خوش آمد گویی
2- ماژول منوی بالا باز شونده (sw menu)
3- ماژول اسلاید شوی بالا (غیر فلش با سرعت لود سریع حتی با gprs و بدون نیاز به فلش پلیر)
4- ماژول فعالیت های اصلی شرکت (بنر رو خودم ساختم)
5- ماژول اسلاید شو عکس (همراه با لینک به گالری تصاویر شرکت)
6- ماژول نرم افزار ها (انتخاب و ویرایش عکس با خودم بوده همراه با لینک به سایت های خارجی نرم افزارها)
7- ماژول تعدادی از پروژه های انجام شده (بنر رو خودم ساختم)
8- ماژول سخن روز
9- ماژول کپی رایت

3: کامپوننت ها
1- کامپوننت فوکا گالری
2- کامپوننت فوکا مپ( دردسر زیادی کشدیم تا تونستم این کامپوننتو ست کنم آخه توی انجمن ها هر جا مطرح کردم کسی جوابی نداد و بعد از 3 4روز معطلی خودم اینقد با آموزش های انگلیسی که توی سایت فوکا بود ور رفتم تا بلاخره موفق شدم این کامپوننتو ست کنم البته توی این 3 4 روزه کامپوننت های مختلفی از جمله گوگل مپو نصب کردم که گوگل مپ مشکلات خاص خودشو داشت با چیز پی ان رفتم کد خواسته شده رو از گوگل گرفتم و ست کردم اما وقتی چیز پی ان رو قطع می کردم توی سایت نقشه ها بالا نمیومد.)( 2 مکان ایجاد شده)
3- کامپوننت نقشه سایت (xmap)
4- کامپوننت sw menu

4: پلاگین ها
1- پلاگین فوکا مپ

5: آمارگیر وب گذر(ثبت و تنظیم)

6: ویرایش جزیی قالب ( حذف ساعتی که کنار تاریخ بالای سایت بود , به این خاطر حذفش کردم چون ساعت روی آخرین زمانی که وارد سایت میشدی می موند و باید سایتو رفرش می کردی تا دوباره بیاد سر جاش ... تغییر فونت ها به فونت تاهوما و ... ) هر چند ویرایش جزیی بود ولی به نظر من فونت تاهوما خیلی تو زیبایی سایت تاثیر میذاره.

7: تمامی عکس هایی که توی اسلاید شوها و گالری تصاویر هست رو با مراجعه به کارخونه و با دوربین شخصی خودم گرفتم و حتی یه سری از عکسها که گوشه کنارشون از نظر مدیر کارخونه اضافاتی داشتو با فتو شاپ براشون حذف کردم.

8: طراحی لوگوی سایت و ایجاد فاویکن (فاویکن توی تمامی مرورگرهای پی سی و مرورگرهای موبایلی بدون هیج مشکلی نمایش داده میشه حتی با سرعت پایین)

9: لینک دار کردن بعضی کلمات در مطالب

در آخر اینو هم بگم که من توی شهرستان بم زندگی میکنم و با هزینه خودم رفتم کرمان و بعد کارخونه (کارخونه 25 کیلومتریه شهر کرمانه) عکس و مطالب رو گرفتم.

این همه گفتم داشت یادم میرفت لینک سایتو بذارمPardon( این لینک سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

ممنون میشم دوستان و مدیران منو تو این راه کمک کنند.Rose

در صورتی که نظر , انتقاد یا پیشنهادی هم دارید خوشحال میشم بشنوم.

با تشکر%
امضاء ayoubboraei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: چند قیمت بدم ؟
سلام و درود
با دید باز اگه نگاه کنیم فکر کنم حدود 200 فی
یک پیشنهاد هم دارم این مپ خیلی طول می کشه تا لود بشه و سرعت لود صفحه رو میاره پایین
بهتر است انرا در یک منو قرار دهید و مپ رو به همراه کلیه اطلاعات کارخانه از قبیل تلفن و... در یک صفحه دیگر قرار دهید
همچنین در فوتر هم از یک تصویر بی کیفیت استفاده کرده اید!.
موفق باشید
 سپاس شده توسط ayoubboraei
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #3
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ عصر)golbazi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
با دید باز اگه نگاه کنیم فکر کنم حدود 200 فی
یک پیشنهاد هم دارم این مپ خیلی طول می کشه تا لود بشه و سرعت لود صفحه رو میاره پایین
بهتر است انرا در یک منو قرار دهید و مپ رو به همراه کلیه اطلاعات کارخانه از قبیل تلفن و... در یک صفحه دیگر قرار دهید
همچنین در فوتر هم از یک تصویر بی کیفیت استفاده کرده اید!.
موفق باشید

با سلام

ممنونم از اینکه توجه کردی ... هر دوتا پیشنهادتو میپذیرم آخه خودمم تو همین فکر بودم فعلا فوکا مپو برای نمونه گذاشتم و راجع به عکس فوتر هم باید بگم که اون حتما عوض میشه... این پیشنهاد قیمت که دادید فقط برای طراحی بود؟ یا هزینه هاست ودامین و هزینه هایی که برای رفتو برگشت به کارخونه شده بود رو هم در نظر گرفتید؟

راستی این وظیفه کیه که عکس و مطالب و ... رو تهیه کنه طراح یا مشتری؟
امضاء ayoubboraei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #4
به نظر من زیر 350 نگرید که ارزش کارتون میاد پایین
و به خودتون و جامعه طراحان سایت ظلم کردین
پول هاست و دامنه رو هم جدا بگیرید یعنی بگید که اینقدر بابت طراحی و اینقدر هم هزینه
هاست و دامنه.
فقط در مقابل یه خورده به گرافیک سایت بیشتر برسید.
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ayoubboraei ، شاهین سمیع عادل ، hvmunlimited
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #5
بله فقط جهت طراحي بود بقيه هزينه ها رو هم خودتون ميتونيد بسنجيد و در نظر بگيريد
من هم بجاي شما بودم واسه جلب مشتري هم که شده خودم اين کار عکس برداري .. رو انجام ميدادم.Smile
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #6
زیباست , زیر 400 نگیر داداش ...

میشه بگی چه قالب استفاده کردی؟؟؟
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ayoubboraei ، شاهین سمیع عادل
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #7
سلام
منم موافقم
زیر 400 به این همه دردسرش نمی ارزه!!!
امضاء sadeghi

۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #8
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ عصر)MARKO نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیباست , زیر 400 نگیر داداش ...

میشه بگی چه قالب استفاده کردی؟؟؟

باسلام

ممنون از پاسخی که دادید... این قالب رو از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که به صورت رایگان ارایه داده بود دانلود کردم
امضاء ayoubboraei

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان