زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن ماژول در منو (مگامنو) قالب YouGrids
۱۴-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #1
Wink آموزش قرار دادن ماژول در منو (مگامنو) قالب YouGrids
درود
در این آموزش ساده روش نمایش یک ماژول مانند ماژول ورود به سایت را منو اصلی قالب YouGrids آموزش میدهیم.
درکل برای اینکه بتوانید ماژولی را در منو نمایش دهید باید از مگامنو استفاده کنید که قالب YouGrids نیز دارای مگامنو می باشد که جهت استفاده حتما می بایست پلاگین مگامنو را قبلا نصب کرده باشید.
این قالب در چندین تاپیک در انجمن معرفی شده که میتوانید آخرین نسخه آن را در تاپیک زیر دانلود کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرض میکنیم شما میخواهید مانند تصویر زیر ماژول ورود کاربران را در منو اصلی نمایش دهید.

[تصویر:  1338670117_1_032f49fa08.jpg]

برای این منظور باید در منو اصلی دو گزینه منو بسازیم.ابتدا منو مرحله اول با نام ورود به سایت و سپس منو مرحله دوم برای نمایش ماژول که زیرمنو اولی میشود.

برای شروع از منو مدیریت برروی منو ، منوها رفته و سپس منو اصلی وسپس ایجاد آیتم منو جدید را انتخاب میکنیم.

در پنجره ایجاد منو جدید نوع آیتم منو را آدرس خارجی (در ترجمه جوملا فارسی) یا همان اکسترنال لینک قرار میدهیم.در فیلد نام میتوانید نام دلخواه را وارد کنید که من برای نمایش در تصویر ماژول ورود نوشتم.در فیلد لینک فقط از شارپ یا همان حافظه استفاده کنید (#).مانند تصویر زیر :

[تصویر:  1338671166_1_9bb8932524.jpg]

بعد از ذخیره این گزینه منو دوباره با کلیک برروی جدید یک منو جدید ایجاد کنید و سپس تنظیمات رو مانند بالا یعنی نوع آیتم آدرس خارجی و فیلد لینک را خالی بگذارید و در قسمت گزینه مادر منویی که قبلا ایجاد کردید انتخاب کنید و سپس در قسمت پارامترها روی تب YJ Mega Menu Parameters کلیک کنید و مانند تصویر زیر عمل کنید.
توجه داشته باشید ماژول ورود یا هر ماژولی که میخواهید نمایش دهید باید فعال باشد و اگر نمیخواهید در دیگر موقعیت ها نمایش داده شود باید در یک موقعیت فرضی یا موقعیتی که قابل نمایش نیست قرار دهید.

[تصویر:  1338672353_1_b46198a089.jpg]

این آموزش هم بخاطر اینکه یکی از دوستان تمایل به استفاده از این روش داشتند قرار داده شد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط irmostafa ، صدرا حسابی ، Mojtaba Pordel ، rezaetemadi ، bizinesman ، aparizi ، irsa ، mohi ، شهاب طاهری
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #11
RE: آموزش قرار دادن ماژول در منو (مگامنو) قالب YouGrids
سلام
ممنون از اموزشتون
من مگا منو رو نصب کردم
اما وقتی سایتم لود میشه فقط یه بار منون نشون داده میشه بعدش که موس رو میبرم روی منو , زیر منو نشون داده نمیشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۶-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ صبح
ارسال: #12
مشکل از منو یا قالب است و باید مشکلتون رو در انجمن مباحث و مشکلات عمومی مطرح کنید و حتما ادرس سایت رو هم قرار دهید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohi
۹-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #13
ممنون از آموزش خوبتون
این روش رو انجام دادم و درست شد
اما میخام یه کاری کنم که اسم کاربر توی عنوان منو بیاد به جای عنوان منو مثلا سلام admin به جای عنوان ماژول ورود به سایت
مثه عکس هایی که پیوست کردم و سایت هایی که لینک دادم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و البته اون فاصله زیادی که بین اخرین منو و منوی لاگین هست هم میخام

joomla 3.0

یه نکته ای :ماژول bt login روش جواب نداد چرا؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان