زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم وبلاگ دهی
۱۲-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #1
Lightbulb سیستم وبلاگ دهی
دوستان کسی میدونه برای راه اندازی سیستم وبلاگ دهبی به چه چبزایی لازمه؟
مثلا:
ایا مجوز لازمه
و هاست چی باشه
یه چیزایی که لازمه منظورمه
و البته هزینش چطوریه
امضاء tobasms
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: سیستم وبلاگ دهی
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ عصر)tobasms نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه برای راه اندازی سیستم وبلاگ دهبی به چه چبزایی لازمه؟
مثلا:
ایا مجوز لازمه
و هاست چی باشه
یه چیزایی که لازمه منظورمه
و البته هزینش چطوریه

بسته به نوع فعالیتتون باید ببینین که مجوز میخواد یانه.
عموما نمیخواد مگه اینکه بخواین تحت عنوان شرکت فعالیت کنین.

نوع هاست رو
* کدنویسی تون مشخص میکنه، مثلا برای php سیستم لینوکس میخواین
* میزان فضا رو نوع فعالیتتون و نوع کاربریتون تعیین میکنه، مثلا اگه بخواین آپلودسنتر هم داشته باشین باید فضای بیشتری بگیرین
* ترافیک ساییتون، نوع نیاز امنیتی و ...
در کل نوع هاست رو باید باتوجه به نیازتون تهیه کنین.

منظورتون از هزینه رو هم نفهمیدم که هزینه چی رو میگین.

موفق باشید.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط tobasms ، Reza Ganji
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ صبح
ارسال: #3
ممنون از راهنماییتون
منظور از هزینه این بود که تا همچین سیستمی تکمیل بشه چقدر هزینه باید در نظر گرفت
همین هاست که فرمودید و برنامه نویسی و یا قالب و یا هر چیزی که نیازه به طور متوسط چقدر هزینه در برمیگیرهRose
امضاء tobasms

۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #4
سلام شما می تونید یه اسکپریت وبلاگ دهی رایگان نمونه سایت های بلاگفا و میهن بلاگ نصب کنید . نیازی به پول هم نداره یا اینکه می تونید بخرید .

من خودم یه آشنا پیدا کردم 250 هزار تومان یه سیستم وبلاگ دهی دقیقاً مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همه امکاناتش وبا قیمت 250 هزار تومان می فروشه .
این رو هم اضافه کنم یه سیستم وبلاگ دهی به هاست کمی نیاز داره یعنی 500 مگابایت هم خیلی زیاده .
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امید
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #5
اولا برای سیستم وبلاگدهی توصیه میکنم از نمونه های وارز و رایگان استفاده نکنین چون اصولا مشکل امنیتی دارن.

ببینین دوست من برای خرید گزینه های زیادی هست ولی اول شما باید ببینین از سیستمتون چی میخواین. یکی از دوستان خود من حدود یک سال و نیم قبل یه اسکریپتشو خرید، فکر کنم اون موقع حدود 500 بود، ولی خوب نسبت به سایت های وبلاگ دهی فعلی خیلی امکانات کمتری داشت(البته مطابق نیازش بود).
بعد از نیاز سنجیتون اسکریپت های مختلف رو تست کنین(عموما نسخه دمو دارن) و اونی که مورد نیاز و رضایتتون هست رو انتخاب کنین.

برای هاست هم یه هاست مطمئن و ایمن استفاده کنین، اولش برای صرفه جویی در هزینه به فضای زیادی نیازی نیست همون 100 مگ هم برای راه اندازی کفایت میکنه ولی به مرور زمان به فضای بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد که میتونین با درخواست از ادمین سرورتون فضاتون رو افزایش بدین.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #6
درود .

دوست عزیز فقط یک نکته را بیان میکنم .

یک زمانی راه اندازی سیستم وبلاگ دهی خوب بود و صرفه داشت . مثل بلاگفا که در امد میلیونی داره و داشت . الان هر کی از راه رسیده یه سیستم وبلاگ دهی زده ( البته سئو تفاهم نشه

چون اینجور سیستم ها نیاز به تبلیغات و هزینه تبلغات بالایی داره تا جواب بده .

من جای شما بودم روی سیستم دیگر تمرکز میکردم دوست عزیز .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان