زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه می شود به نام نویسنده در این پلاگین یک لینک پروفایل اضافه کرد
۸-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #1
این هم لینک توضیحات پلاگین از سایت جومینا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
killert.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 3
اندازه 9.65 کیلوبایت

امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: چگونه می شود به نام نویسنده در این پلاگین یک لینک پروفایل اضافه کرد
منظور شما این است که می خواهید پروفایل نویسنده را به عنوان لینک در ادامه بگذارید.
اول این که جوملا برای نویسنده ها صفحه پروفایل ندارد، مگر این که از
com_contact استفاده کنید که بازم ممکنه جواب نگیرید.

توی کد php این برنامه یک همچنین کدی، نه کاملاً چون وقت نکردم تست کنم، باید به کار ببرید تا بتونید استفاده کنید (در خط 77 ام)

قبل از خط 77 در جایی مناسب باید $link را تعریف کنید به این صورت
$link= JRoute::_( 'index.php?option=com_contact&view=contact&id='.$this->author_id.'&id=');
که البته می دونم با توجه به توابعی که کامپوننت com_contact استفاده میکنه این متغیر اشتباه تعریف شده باشه، که امیدوارم دوستان راهنمایی تون کنند

بعد از تعریف متغیرتون با توجه به عملکردی که می خواهید (شاید نخواهید از com_contact) استفاده کنید، می توانید در خط 77 پارامتر 11 ام را به 10 پارامتر اولیه نرم افزار اضافه کنید.

$patterns[11] = '/linklink/'; $replace[11] =  '<a href="' . $link .'>link</a>';

راه حل بهتر این است که، لینک صفحه ای که می خواهید به آن لینک شود را به صورت زیر در کد وارد شده در خود پلاگین وارد کنید

[5]<a href="./index.php?option=com_contact"> "نویسنده :" author </a>[/5]

مثلاً من در این کد، از آدرس صفحه تماس استفاده کردم تا به آن ارجاع شود، اما مشکل این جاست که این کد داینامیک نیست و برای هر کسی یکسان نیست پس نمی توانید به پروفایل یک شخص خاص اشاره کنید و بایستی مثل من به لیست پروفایل ها اشاره کنید..
امیدوارم کاربردی بوده باشد.

در انتها پاسخ شما این است:
امکانش وجود دارد، اما با اندکی برنامه نویسی PHP که فکر نکنم کسی برایتان رایگان انجام دهید.

[attachment=4276]

سپاس شده توسط saso ، Reza Ganji ، صدرا حسابی
۸-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #3
تقریبا به چیزی که من دنبالشم نزدیکتر شدید خوب نمیشه اینو به همون نویسنده خاص لینک داد نه کلی؟
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
۱۵-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #4
مسئله اینه که جوملا به صورت پیش فرض اولاً صفحه ای برای نویسنده های جوملا نداره!! مگه این که از کامپوننت خاصی استفاده کنید! یعنی مثلا اگر شما یک نویسنده 1 یک نویسنده 2 و ... دارید، این ها فقط وجود دارند، و صفحه ای برای نمایه پروفایل این ها نیست، البته به صورت پیش فرض!.
تنها کاری که می تونین بکنین که درست بشه اینه که با یک برنامه نویس php صحبت کنید براتون این امکانات رو اضافه کنه.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان