زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین سیستم پشتیبانگیری برای جوملا
۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #1
بهترین سیستم پشتیبانگیری برای جوملا
طرح مشکل:
همیشه بدنبال یه سیستم یا کامپوننت پشتیبانگیری مناسب بودم یه سایتی داشتم با هرچی ازش پشتیبان میگرفتم همیشه خطا داشت آخر سرم ...
خب سوالای این پست
1.بهترین سیستم پشتیبانگیری از نظر شما چیه؟و شما از چی استفاده میکنید برای سایتتون؟
2.مزیت مهمی که باعث شده ازش استفاده کنید چیه؟
3.آیا کامپوننتی وجود داره که بطور اتوماتیک بک آپ بگیره و خودش یجایی save کنه مثلا تو خود سایتمون یا بفرسته به ایمیلمون؟
4.خب مسلما ما هر لحظه سایتمون رو تغییر میدیم و یا در حال ادیت کدها هستیم
آیا امکانش هست که تمام تغیییرات رو جایی نگه داشت و اگه به مشکلی بر خوردیم یکی یکی undo کنیم؟
البته این سوال اخر مختص کامپوننت پشتیبانگیری نیست هر امکانی با هر برنامه ای یا کامپوننتی یا ادیتوری هست که بشه ازش برای این مورد آخر در جوملا استفاده کرد لطفا ذکر کنید؟از چیزی در این زمینه استفاده میکنید؟

لطفا جوابای سوالارو با ذکر شماره بنویسید که سوالی جوابش گم نشه Eyes Rose ممنوووووووون از همه عزیزانی که وقت میذارن...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: بهترین سیستم پشتیبانگیری برای جوملا
من يك جواب براي كل سوالات شما ميدم و ديگر دوستان موارد ديگر!!!
اگر از سي پنل و دايركت ادمين استفاده ميكنيد بهترين راه استفاده از سيستم بك اپ گيري اونهاست و ميتونيد فايل بك اپ را دانلود كرده و نگهداري كنيد و يا از طريق ريموت آپلودر در سايت هاي ديگر نيز نگهداري كنيد.نمونه سايتهايي كه من استفاده ميكنم سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است.

من به صورت روزانه از همين سايت بك اپ ميگيرم و گاهي هم از طريق ريموت آپلودر سايت پارسا اسپيس در فولدر شخصي خودم نگهداري ميكنم البته رمز هم روي پوشه هام در پارسا قرار ميدم و با تغيير نام.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #3
من يك نظر كلي دارم و اون اينه كه اگر از اول درست كار كنيم مشكل خاصي پيش نمياد مثلا ما به جاي اينكه افزونه ها رو روي لوكال تست كنيم ميايم مستقيما روي سايت در حال كار تست ميكنيم و چون قبلش از ديدن اون افزونه خوشحال شديم يادمون ميره بك اپ بگيريم.
در سايت در حال استفاده ريسك كردن اصلا معني ندارد و بيشتر مشكلات به خاطر تست و نصب بي رويه افزونه ها و تغييرات در سايت به وجود ميايد و مشكلات ديگري مانند ه-ك و خرابي سرور كمتر مشكل به وجود مياورند.
افزونه هايي كه براي گرفتن بك اپ منتشر شدند بسيارند و در انجمن ما نيز معرفي شده اند و من خودم چندتا رو معرفي كردم و توانايي گرفتن بك اپ هم در زمان هاي متوالي فكر ميكنم در بعضي هاشون موجود باشه و چون زياد با افزونه ها سروكار دارم توضيحات اونها زياد يادم نميمونه ولي آكيبابك آپ يكي از بهترين ها است.
حالا استفاده از افزونه ها هم بيشتر به سليقه كاربران بستگي داره و شايد كسي با افزونه اي كه امكانات كمتري برخوردار است راحتتر باشه!!!
اگر ميخواهيد هميشه در حاشيه امنيت باشيد قبل از تغيير در سايت حتما بك آپ بگيريد البته هر طوري كه ميتونيد!!! حالا چرا ميگم با كنترل پنل كار كنيد؟ به خاطر اينكه هم آسان تر است و هم امنيت بيشتري براي بازگرداني وجود داره!!! مثلا با اينكه من از دايركت ادمين خوشم نمياد ولي با يك كليك از سايت بك آپ ميگره و با يك كليك بازگرداني ميكنه!!!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، Pourdaryaei
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #4
نقل قول: يا از طريق ريموت آپلودر در سايت هاي ديگر نيز نگهداري كنيد.نمونه سايتهايي كه من استفاده ميكنم سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است.

با سلام

من هم از طريق سي پنل بك آپ ميگيرم .اما دانلود اون 1 ساعت طول ميكشه و برام مقدور نيست كه هر روز اين كار را انجام بدهم. به همين جهت تواين سايتي كه شما فرموديد عضو شدم و ابزار remote upload فعال كردم.

حال براي ارسال فايل بك آپ به اين سايت بايد چيكاركنم؟
بايد موقع بك آپ در Backup Destination كدوم گزينه رو انتخاب كنم؟من remote ftp server رو انتخاب كردم اما منتقل نشد.شايد تو پركردن گزينه ها اشتباه كردم.محبت بفرماييد در اين مورد توضيح دهيد.

با سپاس
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۴-۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #5
اگر در سايت پارسا اسپيس حساب پولي داشته باشيد ابزار ريموت آپلودر براي شما فعال ميشود و قبلش شما بايد بك اپ رو به پوشه پابليك اچ تي ام ال منتقل كنيد و سپس سطح دسترسي اون رو به 666 تغيير دهيد و در قسمت ريموت آپلودر پارسااسپيس نام سايت و سپس يك اسلش و نام فايل رو وارد كنيد.
ميتوانيد در پارسا اسپيس فولدرهاي خود را شخصي كنيد تا فقط خودتون مشاهده كنيد!
البته برخي از دوستان با اينكار موافق نيستند ولي ما غير از اطلاعات عمومي چيزي نداريم كه نگران باشيم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، aftab ، شاهین سمیع عادل
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #6
من با عضويت رايگان فعالش كردم!!!

در اين قسمت " لينك فایل های مورد نظر را جهت ارسال وارد نمایید"

اينطور ي آدرس دادم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد ارسال فايلو زدم اما پيام داد : "لطفا آدرس معتبر وارد نمایید "
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #7
بايد سطح دسترسي يا همون پرميشن فايل بك اپ رو تغيير دهيد تا قابل دانلود شود!
فايل هم در روت سايت قرار دهيد!
من هم با اين ارور مواجه شده ولي با اينكار رفع شده !
اگر 666 جواب نداد روي 777 بزاريد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط aftab ، شاهین سمیع عادل
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ صبح
ارسال: #8
نقل قول: بايد سطح دسترسي يا همون پرميشن فايل بك اپ رو تغيير دهيد تا قابل دانلود شود!
فايل هم در روت سايت قرار دهيد!
من هم با اين ارور مواجه شده ولي با اينكار رفع شده !
اگر 666 جواب نداد روي 777 بزاريد!

همه اين كارها رو انجام دادم بازم همون پيام خطاروميده .

با سپاس
۲۷-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #9
شما بايد لينك مستقيم به پارسا بدهيد حالا هرور ميتونيد!
يك فاصله يا هرچيز ديگر باعث ميشود به ارور بربخوريد!
حالا اگر نشد من فردا بعد ازظهر براتون چك ميكنم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط aftab ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان