زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ایجاد نقشه سایت
۲۹-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #1
کمک در ایجاد نقشه سایت
با سلام

من کامپوننت نقشه سایت xmap را برای جوملا 2.5 دانلود و نصب کردم ... توی تنظیماتش رفتم و منوی اصلی سایتو ادد و ذخیره کردم... حالا می خوام توی منوی اصلی یک لینک به عنوان نقشه سایت مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشته باشم چه کاری باید انجام دهم؟
امضاء ayoubboraei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: کمک در ایجاد نقشه سایت
حواسم به این نبود که توی سایت بم خرما که توی امضام هست این کارو یه بار 2 سال پیش انجام دادمPardon الان رفتم به مدیریت بم خرما و با استفاده از نمونه مراحلو ادامه دادم و نقشه سایتو ساختم.

یه آموزش کوچولو میذارم برای اونایی که مثل من یوقتایی گیر می کننOk

به این صورت که:
اول کامپوننت xmap رو دانلود و نصب کردم و بعد از سربرگ سایت مپ یه گزینه جدید به عنوان نقشه سایت ایجاد و منوی اصلی رو بهش اضافه (از قسمت منو) و ذخیره کردم.

دوم از قسمت منوها (برای من منوی اصلی بالا) یه منوی جدید با نوع html site map و عنوان نقشه سایت و در قسمت تنظیمات مورد نیازش اون گزینه ای رو که به عنوان نقشه سایت توی کامپوننت ایجاد کرده بودمو اضافه , ذخیره و بعد با یه رفرش کردن سایت تغییراتو مشاهده کردم
امضاء ayoubboraei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان