زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در انتقال اطلاعات از Plesk به cpanel
۴-۱۲-۱۳۸۹, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #1
درخواست راهنمایی در انتقال اطلاعات از Plesk به cpanel
با سلام خدمت دوستان
دو سئوال داشتم . گفتم اینجا مطرح کنم . البته شاید به جوملا ربطی نداشته باشد . اگر کسی بتواند کمک کند ممنون می شوم .
در حال انتقال سایت tick.ir از Plesk به cpanel هستم .
از plesk و هاستینگی که با آن کار می کنم راضی نیستم برای همین می خواهم منتقل کنم به cpanel
دو سئوال من :
1 - بهترین روش انتقال اطلاعات از Plesk به Cpanel چیست ؟
2 - آیا می توان جوملا را در هاست بدون دامین نصب کرد !؟

هاستینگ جدید یک هاست به من داده برای انتقال ولی هر جوری حساب کردم بدون نصب جوملا و بعد انتقال اطلاعات ( حالا به صورت کپی یا بکاپ ) ممکن نبود .
اگر دوستان در این مورد اطلاعاتی دارند خوشحال می شوم راهنمایی کنند .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #21
RE: درخواست راهنمایی در انتقال اطلاعات از Plesk به cpanel
ممنون از راهنماییتون Inlove
الآن جوملای جدید را نصب کردم و جداول دیتابیس را Drop کردم و الآن در حال اینپورت دیتابیس هستم ولی خوب طول میکشه .
یه سئوال داشتم در تنظیمات PHPMyAdmin تنظیم خاصی برای خروجی گرفتن و وارد کردن نباید انجام دهم . طبق پیشفرض خودش باید باشه ؟
بازم ممنونRose
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۶-۱۲-۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #22
هيچ مشكل خاصي پيش نمياد و معمولا به درستي ايپورت انجام ميشه ..
البته مدير سرور شما بايد اجاره ايمپورت كردن با حجم 30 مگ رو داده باشه ولي اگر با مشكلي با اين مورد داشتيد در صفحه import گزينه اي بنام:

Allow interrupt of import in case script detects it is close to time limit. This might be good way to import large files,

وجود داره كه به طور پيش فرض تيك خورده و امكان ميده عمليات ايمپورت فايل حجيم رو در چند مرحله انجام بديد
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking
۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #23
ممنون از راهنماییتون
اینکار هم شده دردسر ، متأسفانه باز هم به مشکل برخوردم

من روی تنظیمات پیشفرض یکبار امتحان کردم . یکبار هم تنظیمات SQL را روی MYSQL40 قرار دادم و خروجی و سپس اینپورت کردم اما باز هم نشد . و خطای مشابه داد.

الآن با CSV امتحان کردم پیغام خطای زیر را می دهد .

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/import/csv.php on line 358
امضاء شاهین سمیع عادل

۶-۱۲-۱۳۸۹, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #24
نقل قول: گفت احتمالاً مال plesk بودنشه که تو cpanel اینپورت نمیشه

به اين حرف مدير سرور شما كه در پست قبلي اشاره كرديد دقت نكرد و الان ديدم !!!!!!! .. بايد خدمت مدير سرور شما بگم كه پلسك و سي پنل و دايركت ادمين فرقي نداره !!! ديتابيس اسمش روشه يعني ديتابيس mysql حالا روي هر كنترل پنلي ميخاد باشه ..

شاهين جان انتقال ديتابيس از هر كنترل پنلي به كنترل پنل ديگه كار ساده اي هست و اين خطا

#1044 - Access denied for user 'tickir'@'localhost' to database 'mydatabasename'

كه شما به اون اشاره كرديد صراحتا ميگه شما اجازه دسترسي به يوزر ticki نداريد... خوب من احساس كردم تو ساخت ديتابيس مشكلي بوده كه گفتم جملاي جديدنصب كني و مابقي كارها ولي حالا كه باز اين خطا رو ميگيري:

1- يا در فايل configuration.php تنظيمات ديتابيس درست نيست
2- يا ديتابيس شما درست ساخته نميشه
3- و يا Server Mysql شما بايد توسط مدير سرور ريستارت بشه

در كل اگر ديدي مشكل پابرجاست كنترل پنل هاست پ/خ كن نگاه كنم
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، I.from_iran
۷-۱۲-۱۳۸۹, ۰۵:۴۹ صبح
ارسال: #25
بالاخره مشکل انتقال به دست آقای طالبی عزیز حل شد . Inlove
ایشون خیلی به من لطف داشتن . با اینکه برق خونشون قطع شده بود با لپتاپ و توی بی برقی و عصر جمعه از وقت استراحتشون زدند و مشکل بنده را حل کردند .
انشاء الله یه روزی یه جایی بتونم اگر کاری از دستم بر میاد برای ایشون انجام بدم .
RoseRoseRose RoseRoseRoseRose
---------

حالا یک جمع بندی می کنم که اگر دوستان دیگر خواستند اینکار را انجام بدهند سردرگم نشوند .

من طبق فرموده آقای طالبی عزیز :

1 - ابتدا اطلاعات داخل سایت را با کمک یک برنامه FTP دانلود کردم
2 - از دیتابیس با PHPMyAdmin یک خروجی SQL با همان تنظیمات پیش فرض خودش گرفتم . ( تنها گزینه Zip را انتخاب کردم )
3 - یک جوملا در هاست جدید نصب کردم .
4 - در خروجی دیتابیسی که دانلود کرده بودم کد اضافی اضافی وجود داشت که آقای طالبی زحمت اصلاح و آپلود مجدد و تنظیمات آن را کشیدند (بازم ممنون)
5- بکاپ هاست قبلی را بدون فایل configuration زیپ کردم و آپلود کردم و روی هاست جدید ( روی جوملای جدید ) اکسپورت کردم ( فایل ها جایگزین شد )

البته یکسری از تنظیمات باید انجام شود تا سایت به درستی نمایش داده شود که دلیل آن فکر می کنم تغییر Plesk به Cpanel می تونه باشه
امضاء شاهین سمیع عادل

سپاس شده توسط Reza Ganji ، tarantino ، I.from_iran ، mking
۲۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #26
بحث خیلی جذابی شد. سرم اورده بودم تو مانیتور داشتم دقیق میخوندم Ok
فقط اون کدی که اقای طالبی حذف کردن مال چی بود ؟
نقل قول: 4 - در خروجی دیتابیسی که دانلود کرده بودم کد اضافی اضافی وجود داشت که آقای طالبی زحمت اصلاح و آپلود مجدد و تنظیمات آن را کشیدند (بازم ممنون)
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۳-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #27
اون کد نیست و اطلاعات خود mysql است که نسخه و ورژن رو نوشته و اگر با نسخه mysql هاست جدید یکی نباشد ایمپورت نمیشه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط I.from_iran ، شاهین سمیع عادل ، mking
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #28
سلام به همه
واقعا داستان جذاب و خواندنی بود از اول تا آخرش خواندم. یکسال از آن تاریخ می گزرد.
قبلا فکرش می کردم که انتقال سایت از هاست به هاست دیگه شدنی است اما خیلی مشکل لذا هم چنان منت هاست قدیمی را می کشم و گرنه دوست داشتم پارس جوم هاست تهیه کنم.
اولین تجربه ام با دایرکت ادمین بود یک جورای باهاش می سازم اما دو تا سایت دیگه ام با سی پنل است. سی پنل خیلی شلوغ به نظر میاد. جالب است با ادمین راحت ترم. شاید کاری زیادی نمی کنم فقط بکاپ و حذف و نصب است.
به هر حال از تجربیات دوستان استفاده کردم.
همه موفق باشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان