زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره گلوبال نيوز
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #1
سوال درباره گلوبال نيوز
سلام دوستان . ديدم كه فروم بسيار عاليه و پشتيباني خيلي خوبه گفتم منم ثبت نام كنم .حالا همخوشحالم كه تو پارس جوم هستم. و به همه كاربران سلام ميگم.
سوال من درباره گلوبال نيوزه .
من ميخوام وقتي كه روي يك خبر( كه با گلوبال نيوز )تو سايت درج كردم يك قالب جديد باز شه كه خبرهاي قبل رو نمايش نده.يعني من كه الان روي يه خبر كليك ميكنم وقتي كه صفحه جديد باز ميشه خبر هاي قبلي هم وجود دارند. كه من ميخوام فقط همون خبر توي صفحه جديد باشه .
يه جور ديگه بگم:من توي چندتا موقعيت ماژول گلوبال رو نصب كردم(روي صفحه اصلي)حالا ميخوام كه وقتي روي لينك خبر كليك ميكنم خبر توي يه صفحه كاملا مجزا باز بشه كه ديگه گلوبال توي اون صفحه وجود نداشته باشه.

شمارو به خدا كمكم كنيد.اگر مفهوم كلام رو خوب نرسوندم بگيد تا يه بار ديگه با جزئيات كامل تر بگم.ياعلي
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hezardastan
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: سوال درباره گلوبال نيوز
سلام
ورود شما را به انجمن تبريك مي گويم
براي اينكار نماش ماژول فقط در صفحه اصلي قرار دهيد
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #3
مديرجان.اول بهتون سلام و صبح بخير و تشكر ويژه كا اينقدر زود جواب داديد.اما من خوب متوجه نشدم.اين قسمتي كه شما گفتيد تو كدوم قسمت هست؟
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #4
يه مديريت ماژول برويد
يك قسمت دارد به عنوان تخصيص منو
در آن قسمت مي توانيد انتخاب كنيد كه در كدام صفحات نمايش داده شود !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط sadegh ، hezardastan
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #5
(۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يه مديريت ماژول برويد
يك قسمت دارد به عنوان تخصيص منو
در آن قسمت مي توانيد انتخاب كنيد كه در كدام صفحات نمايش داده شود !

با سلام

من این ماژول گلوبال نیوز رو فقط در صفحه اصلی فعال کرده ام ولی وقتی روی عناوین خبرها در صفحه اصلی کلیک می کنم خبر در همان صفحه اصلی نمایش داده می شه که مشکل من هم همینه.
لطفا بگید چطور می تونم کاری کنم که وقتی روی عنوان خبر در صفحه اصلی کلیک میشه ، خبر در یک صفحه مجزا که صفحه اصلی نباشه، نمایش داده بشه؟

با تشکر
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #6
سوال درباره گلوبال نيوز
من هم این مشکل رو داشتم . اینجوری حلش کردم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء zard
حتی مدیریت سایت هایمان هم باید گامی باشد برای تعجیل در ظهور....
اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان