زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار : مراقب خرید قالب و افزونه های جوملا باشید
۱۵-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #1
Wink هشدار : مراقب خرید قالب و افزونه های جوملا باشید
درود
چندی است که برخی از دوستان با من تماس میگیرند و از بعضی ها گلایه میکنند که قالب یا افزونه ای خریدند که مشکل داره و فروشنده هم نه هزینه را پس میدهد و نه پشتیبانی میکند و یا سفارش طراحی قالب یا سایت میگیرند ولی بلد نیستند طراحی کنند و دست اخر به بهانه های مختلف یک قالب تجاری که برایگان دانلود کردند به مشتری میدهند.
برخی هم با سو استفاده از نام انجمن ها مبادرت به اینکار میکنند که درصورتی ما متوجه شویم از نام پارس جوم کسی سو استفاده کرده و سر کسی کلاه گذاشته از انجمن اخراج میشوند که اخیرا یک نفر به همین دلیل اخراج شده است البته ما صبر کردیم تا مشکل رو برطرف کنه ولی خبری نشد.

متاسفانه این موارد روز به روز بیشتر میشود و برای همین لازم دیدم به دوستان و کاربران انجمن این هشدار رو بدهم که مراقب خرید از سایت ها و برخی کاربران انجمن ها باشند.

معمولا اگر پولی به حساب کسی بریزید دیگر قابل برگشت نخواهد بود مگر اینکه از طریق سایت زرین پال پرداخت کرده باشید که اون هم تا سه یا چهار روز قابل پیگیری است و مدیران زرین پال اگر متوجه شوند فروشنده به تعهد خود عمل نکرده با شکایت شما هزینه به شما برگشت داده میشود.

بنابراین قبل از واریز وجه حتما در مورد فروشنده کاملا تحقیق کنید تا درگیر این مسائل نشوید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سجاد ابراهیمی ، پیام عمرانی ، محمد ، وحید سیدی ، امیررضا مرتضوی ، محمدرضا بهارلو ، memare-ahvaz ، gogerd ، صابرمحمدی ، Pourdaryaei ، mal2moh ، qomgraphic ، شاهین سمیع عادل ، tarantino ، ehsansabet ، mahan ، Mojtaba Pordel ، rezaetemadi ، tobasms ، btheme ، mking ، sadegh ، zaban26 ، saeidfar ، aftab ، click2ir ، asolotfi
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: هشدار : مراقب خرید قالب و افزونه های جوملا باشید
به نظر من بد نیست چنین اشخاصی معرفی شوند(اگر عضو پارس جوم بودند)تا دستش برای باقی اعضاء رو شود ،ممکن هست با مراجعه به قسمت ثبت نام مججد با یک نام کاربری دیگر اخاذی کند
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #3
با سلام خدمت دوست عزيزم جناب آقاي اميني.

دوست عزيز بنظرم اين شخصي كه محروم شدند رو همه ميشناسند و نيازي به معرفي نيست.
بنظرم ديگه نيازي نيست اينجوري هم آبروش بره.((درحالي كه خيلي از آشنايان من رو اذيت كرده))

از نظر ثبت نام دوباره.من يكي مواظب اين كاربر هستم كه دوباره ثبت نام نكنه.
امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji ، mking ، saeidfar ، milad0098
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #4
سلام
چند وقت پیش کسی از دوستان جایی نوشته بود که طراحی سایت کاری نداره ، جوملا نصب میکنی و یه قالب میزنی و ...
اگه قرار بود همه چیز با زدن یه قالب و چند تا افزونه حل میشد که الان تمام کاربرا طراحان حرفه ای بودند و دیگه نیازی به یاری گرفتن از دوستان حرفه ای در این انجمن نبود.
البته در جواب اون دوست نوشته بودم که برای جوملا نیاز به تسلط تقریبی php و گرافیک هست.
این مطالب رو نوشتم چون احساس کردم این اشخاصی که بعد از دو تا نصب فکر میکنن شدن طراح و با آبرو و وقت مشتری هاشون بازی میکنن این رو بخونن.
ما شعاری داریم که ادعا کردن هنر میخواد و هنرش هم همون تسلطش هست.
ممنون از جناب گنجی که مطلب رو گذاشتن.
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، btheme ، Reza Ganji ، mking ، saeidfar
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #5
ممنون از جناب گنجی بابت هشداری که دادند و اطلاع رسانی خوب ایشان . زیرا هر مدیری دلش می خواهد اعضای تیمش را در کمال آرامش و بدون دغدغه هدایت کنند . گاهی چند نفر نیز پیدا می شوند که به فکر سودجویی هستند و خود را از اعضای تیم معرفی می کنند. خوب مدیران انجمن معمولا سعی می کنند اعضا را با شناخت کامل وارد تیم های مختلف انجمن کنند و کاربری که هنوز وارد تیمی از انجمن نشده ( تیم های مدیریت ، ترجمه و ... ) هنوز شناخت کافی راجع به این شخص ایجاد نشده . پس اگر کسی ادعایی کرد که من در تیم هستند و فلانم خیلی راحت میشود تشخیص داد که چه کاره است ! اینجا مقداری هوشیاری نیاز است که شخص سفارش دهنده باید دقت لازم را به عمل آورد .

معمولا اعتماد کردن به دیگران کار خیلی سختی است ولی به نظر من برای نحوه ایجاد اعتماد بین اشخاص چند راه حل وجود دارد :

- بررسی فعالیت کاربر در یک انجمن و بررسی پست هایی که در آن انجمن زده و سنجیدن عملکرد کاربر
- پرس و جو از مدیران انجمن در مورد عملکرد کاربر و نیز درمورد اعتماد سازی بیشتر در روابط
- دیدن نمونه کارهای کاربر و سنجیدن توانایی های کاربر
- تسویه نکردن کامل که معمولاْ باید مبلغی در ابتدا پرداخت شود و به جهت بالا بردن کیفیت کار و رضایت طرفین تسویه نهایی به هنگام تحویل کار انجام گردد .

در تکمیل صحبت های جناب گنجی باید عرض کنم علاوه بر زرین پال درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد ( توجه کنید بانک پاسارگاد دو درگاه دارد که در اینجا درگاه امن بانک پاسارگاد ملاک است ) نیز قابلیت بررسی و حل و فصل مشکلات احتمالی طی مدت مشخص را دارد .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، mal2moh ، ehsansabet ، محمد ، memare-ahvaz ، mahan ، rezaetemadi ، صابرمحمدی ، btheme ، mking ، click2ir
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #6
سلام
كاملا درسته
دوستان حالا از همه اين حرفها بگذريم !
شما حتما اين سايت را بارها ديده ايد !‌

حالا نظر شما درباره اين چيست ؟‌

[تصویر:  651cf0d2f737.jpg]

به سايت زير برويد

در همان صفحه اصلي ،ر ديف آخر نمونه كارها !‌آخرين پروژه !

به نظر چرا بعضي ها اين كار را مي كنند !
همه جورش را ديده بوديم !
اين را ديگه نديديم
طرف بيايد كار يك نفر ديگر را به عنوان نمونه كار خود قرار دهد !
بايد راه حلي براي اين مسائل پيدا كرد !
البته هر كاري بكني آدمهاي ... دوباره كار خودشان را انجام مي دهند !‌
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #7
بله اقای گنجی همیشه درست و به جا وارد عمل می شن
بنده خودم چند وقت پیش به همچین مشکلی برخورد کردم که توسط اقای گنجی و یکی از دوستان دیگر مشکلم بر طرف شد البته نتونستم مبلغم رو پس بگیرم ولی با همون قالبی که اون به قول خودش طراح دانلود کرده بود و به من به عنوان قالب طراحی شده داده بود خلاصه یه کاریش کردم
ان شاالله دوستان در خرید و مشورت کاملا مطمئن بشن
امضاء tobasms

سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji ، mking ، saeidfar
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #8
(۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
كاملا درسته
دوستان حالا از همه اين حرفها بگذريم !
شما حتما اين سايت را بارها ديده ايد !‌

حالا نظر شما درباره اين چيست ؟‌

[تصویر:  651cf0d2f737.jpg]

به سايت زير برويد

در همان صفحه اصلي ،ر ديف آخر نمونه كارها !‌آخرين پروژه !

به نظر چرا بعضي ها اين كار را مي كنند !
همه جورش را ديده بوديم !
اين را ديگه نديديم
طرف بيايد كار يك نفر ديگر را به عنوان نمونه كار خود قرار دهد !
بايد راه حلي براي اين مسائل پيدا كرد !
البته هر كاري بكني آدمهاي ... دوباره كار خودشان را انجام مي دهند !‌
چند وقت پیش یکی از این به ظاهر شرکتها همین کارو با سایت موسسه ما کرده بود گزارش کردم به حراست حسابی حالشون و جا آورد و سایتشون هم مسدود شد
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #9
حتما طرف قالبشو خریده و ویرایش کرده
فکر نکنم این مشکلی باشه که طرف عین یک قالبی طراحی یا بسته سریعشو بخره و طراحی کنه و به اسم خودش بزنه
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #10
دوست عزيز سلام
نقل قول: حتما طرف قالبشو خریده و ویرایش کرده
فکر نکنم این مشکلی باشه که طرف عین یک قالبی طراحی یا بسته سریعشو بخره و طراحی کنه و به اسم خودش بزنه
طرف فقط لوگو را فقط عوض كرده

حتي زحمت عوض كردن متن هايش را هم به خودش نداده !

آقاي سليماني
نقل قول: چند وقت پیش یکی از این به ظاهر شرکتها همین کارو با سایت موسسه ما کرده بود گزارش کردم به حراست حسابی حالشون و جا آورد و سایتشون هم مسدود شد

مي شه درباره اين مسئله اطلاعاتي به من بدهيد !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان