زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بروزرسانی بیینگو
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #1
بروزرسانی بیینگو
با سلام. در سایتم از این افزونه استفاده می کنم.
می خواستم بدونم چطور می توانم قسمتی را به بینگو اضافه کنم که کاربران بتوانند آگهی خود را بروز کنند. یعنی پس از وارد شدن به محیط کاربری خود ، در قسمت آگهی ها ، قسمتی وجود داشته باشد که در صورت انتخاب ، تاریخ آگهی به تاریخ روز تغییر کند.

اضافه شدن "بروزرسانی آگهی" در این قسمت
[تصویر:  48762726201587699275.jpg]

سوال دوم من در همین زمینه این است که آیا در قسمت Email Formats می توان تعریف کرد که به کاربران انتقای آگهی شان را اطلاع دهد؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: بروزرسانی بیینگو
واقعا تشکر ویژه بابت جوابهای دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز اگر کسی در مورد درخواست شما اطلاع داشته باشد حتما راهنمایی خواهد کرد.
درخواست شما نیاز به کد نویسی دارد و میتونید با افزونه نویسان جوملا تماس بگیرید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #4
(۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ صبح)rw280s نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. در سایتم از این افزونه استفاده می کنم.
می خواستم بدونم چطور می توانم قسمتی را به بینگو اضافه کنم که کاربران بتوانند آگهی خود را بروز کنند. یعنی پس از وارد شدن به محیط کاربری خود ، در قسمت آگهی ها ، قسمتی وجود داشته باشد که در صورت انتخاب ، تاریخ آگهی به تاریخ روز تغییر کند.

اضافه شدن "بروزرسانی آگهی" در این قسمت
[تصویر:  48762726201587699275.jpg]

سوال دوم من در همین زمینه این است که آیا در قسمت Email Formats می توان تعریف کرد که به کاربران انتقای آگهی شان را اطلاع دهد؟

ممنون

تمام این نکاتی که می فرمایید قابل انجام است اما نیاز به برنامه نویسی دارد.
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان