زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كامپوننت مديريت فايل OSE
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #1
كامپوننت مديريت فايل OSE
[تصویر:  900x474xosefileman_screen.png.pagespeed...._B9tqP.png]

:j16: :j17: Joomla 2.5 Component

كامپوننت OSE FileManager كامپوننتي براي مدريت فايلهاي ريشه جوملاي شماست ، توسط اين كامپوننت بصورت مستقيم ميتونيد روي فايلها و فولدرهاي سايت خود مديريت كامل داشته باشيد و نيازي نيست وارد كنترل پنل هاست بشيد .

حتما با كامپوننتهايي نظير QuiXplorer, JoomXplorer و NinjaXlorer آشنايي داريد ، از اونجايي كه اين كامپوننتها براي جوملاي :j16: به بالا بروز رساني نشدند ( به گفته سايت سازنده ) اين افزونه از كدهاي اين سه برنامه استفاده شده تا براي پلتفرم جوملاي جديد سازگار باشه ...

دمو : ندارد

سايت سانده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
com_osefileman_j1625.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 86
اندازه 538.96 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ehsansabet ، zaban26 ، n4n4zi
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: كامپوننت مديريت فايل OSE
درود جناب پوردریایی
فکر میکنم کامپوننت Ace FTP فعلا از همه سرعت بیشتری داشته باشه ولی باید دوستان تست کنند

http://www.parsjoom.ir/component/k2/item/89-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-aceftp.html
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط zaban26 ، n4n4zi
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #3
آره اون رو هم دیدم ولی تست نکردم ، ACE افزونه های جالبی داره Rose
امضاء Pourdaryaei

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۷-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #4
سلام خدمت آقایان پوردریایی و گنجی
شرمنده که سوالم رو اینجا مطرح می کنم. آیا کامپوننت یا ماژول ای داریم که فایلهایی تا حجم 2 گیگ رو برای دانلود درون سایت قرار داد ؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #5
از طریق php فکر میکنم حداکثر تا 8 مگابایت و از طریق فلش و غیره بیشتر امکان آپلود هست .

ولی معقولانه ترین روش استفاده از نرم افزارهای مدیریت FTP هست نه برنامه خود وبسایت . من خودم شخصا ً 4-5 گیگابایت هم آپلود کردم
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط Reza Ganji
۸-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #6
اگر هاستینگ حجم آپلود را محدود نکند هر مقدار که هاست شما فضا داشته باشد میتوان آپلود کرد.
اگر از روی کامپیوتر میخواهید اینکار رو انجام دهید بهترین راه همان است که آقای پوردریایی عزیز گفتند.
اگر از سرور دیگر میخواهید آپلود کنید بهترین راه استفاده از اسکریپت های انتقال است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #7
دوستان عزیز
من فکر میکنم سوالم رو بد توضیح دادم.
من دارم یک سایت با موضوع "دانلود نرم افزار" طراحی می کنم به زبان انگلیسی ، که داخل این سایت یکسری نرم افزار می خوام قرار بدم تا بازدید کنندگان سایت بتونن این نرم افزارها رو دانلود کنند.
حجم فایلهایی که قراره برای دانلود درون سایت قرار بگیره از 3 مگابایت تا 2 گیگا بایت متغییر هست.
از نظر فضای هاست هم مشکلی ندارم .
آیا افزونه خاصی داریم که بتونم روی سایت نصب کنم و قسمت دانلود رو بتونم به بهترین حالت مدیریت کنم ؟
مثل Phoca Download (البته تا اونجا که متوجه شدم این افزونه محدودیت حجم فایل رو داره)
تشکر فراوان از حسن توجه شما بزرگواران
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان