زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل تیم ترجمه جدید
۸-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink تشکیل تیم ترجمه جدید
درود
بسیاری از دوستان بارها درخواست تشکیل تیم ترجمه را برای من ارسال کردند و مایل به همکاری در این زمینه بودند.
البته قبلا هم اینکار رو کرده بودیم ولی به دلایلی نتیجه مطلوب نرسیدیم که دلیل اصلی آن گرفتاری و مشکلات بچه های تیم بود.

دوستانی که مایل هستند در تیم همکاری کنند میتونند در این انجمن اعلام آمادگی کنند.
دوستانی که قبلا اعلام آمادگی کردند آقایان :
مهدی امینی
امیررضا مرتضوی
محمد پورامین

افزونه ها براساس کارایی و نیازمندی کاربران انتخاب میشوند و افزونه هایی که نیاز به کدنویسی دارند و یا دارای تقویم میلادی می باشند و برای بهینه سازی نیازمند تغییر تقویم میباشند برای ترجمه انتخاب نمیشوند.

ترجمه های گوگلی قابل قبول نیست هرچند گوگل میتواند کمک شایانی در ترجمه داشته باشد ولی ترجمه ها باید قابل فهم و هم معنی و یا معادل واژه های انگلیسی باشد.

افزونه ها بعد از ترجمه جهت بررسی ترجمه در اختیار بچه های تیم ترجمه و مدیران قرار میگیرد و بعد از تایید منتشر می شود.

تمامی افزونه ها با کپی رایت ترجمه و انتشار پارس جوم و ذکر نام مترجمین منتشر میشود.

افزونه های معرفی شده در انجمن تیم ترجمه بعد از تایید اولیت بندی شده و به مرور ترجمه میشود.

افزونه هایی که قبلا توسط دیگر تیم ها ترجمه شده و برای عموم منتشر شده قابل تایید نمی باشند.

برای مشارکت و تشویق کاربران ممکن است برخی افزونه ها برای مدتی فقط برای کاربران فعال انجمن منتشر شود البته در صورتی که مشارکت مناسب باشد این قضیه منتفی است.

برای تیم یک مدیر و هماهنگ کننده نیز انتخاب خواهد شد تا هماهنگی بین دوستان براحتی انجام شود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، ehsansabet ، Pourdaryaei ، memare-ahvaz ، صدرا حسابی ، محمد ، محمدسلیمانی ، mking ، شاهین سمیع عادل
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #21
RE: تشکیل تیم ترجمه جدید
درود
صلاح دونستید برای من هم ارسال کنید،میخوام قبل از شروع امتحانات پایان ترم انجام بدم
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #22
من تازه این تاپیک رو دیدم سعی می کنم تا به نوبه خودم هر کاری از دستم بر میاد چه در قسمت افزونه نویسی و چه ترجمه برای دوستان خوب پارس جومی انجام بدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ehsansabet ، Pourdaryaei ، memare-ahvaz ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، mking
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #23
سلام آقای ګنجی خوشحال می شم بتونم در بخش کد نویسی و تغییرات احتمالی در افزونه ها اګر نیازی بود کمک یار انجمن باشم موفق باشید البته در جوملا Joomla 2.5
امضاء click2ir
سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، امیررضا مرتضوی ، Reza Ganji ، mking ، ehsansabet
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #24
ممنونم جناب حاجی پور حتما از کمک شما استفاده میکنیم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking ، memare-ahvaz ، click2ir ، ehsansabet ، امیررضا مرتضوی ، محمدرضا بهارلو
۱۴-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #25
سلام به دوستان عزیز پارس جوم

من هم اعلام آمادگی می کنم

امیدوارم که بتونیم گامی بلند به سوی پیشرفت بر داریم

با آرزوی روزی که ایران رو در رده یک پیشرفت و توسعه و .... ببینیم
امضاء razie
طراحی سایت
فروش هاست و دامنه
فروش سامانه پیامک ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، محمدرضا بهارلو ، محمد ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان