زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فرم ساز با کد رهگیری
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #1
Question درخواست فرم ساز با کد رهگیری
با سلام خدمت دوستان .

یک فرم ساز که کار کردن باهاش راحت باشه و فارسی هم باشه که وقتی کاربر فرم را کامل و ارسال کرد یک کد رهگیری به صورت رندم بهش بده .

ممنون میشم دوستان کماپونتی را معرفی کنند .

نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست فرم ساز با کد رهگیری
فکر میکنم بتونید از بریزینگ فرم استفاده کنید.
اینکه کار کردن باهاش راحت باشه فکر نمیکنم اونطور که منظور شما است موجود باشه و اگر مدتی با هر افزونه ای کار کنید کار کردن با اون رو بخوبی یاد میگیرید.
در مورد کد رهگیری هم بد نیست تاپیک معرفی بریزینگ فرم رو که چندین صفحه شده یک نگاهی بکنید.
البته شاید دیگر دوستان راه حل مناسبی به شما معرفی کنند ولی بهترین گزینه ها برای ایجاد فرم بریزینگ فرم و آر اس فرم است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervin_20 ، ehsansabet ، محمدسلیمانی
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #3
دوست عزیز هست ولی رایگان نیست و بصورت تجاری عرضه می شود که در سایت زیر با قیمت 60000 تومان عرضه می شود می توانید امکانات را مشاهده کنید:
البته ممکن نال هم باشه ولی ساپورتی ندارد :-)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
امضاء shamimi
ایگلت
راهکارهای جهانی وب و تجارت الکترونیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران هاستینگ
ایران هاستینگ ارائه دهنده خدماتن هاستینگ ,دامین ,سرور مجازی و اختصاصی از آمریکا(کارو)

دو تیم قدرتمند ایگلت و ایران هاستینگ در کنار یکدیگر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #4
درود .

نه من از فرم ساز RSFORM جومینا استفاده کردم خوب بود اما فقط یه مشکل .

من فلید تیکت را فعال می کنم . نوع فیلد را روی ticket unmber قرار می دم در قسمت مقدار پیشفرض هم همینطوری یه عددی وارد کردم اما وقتی فرم را تکمیل می کنیم هیچ کدی نمایش نمی دهد اما وقتی از قسمت مدیریت به مدیریت فرم های ثبت شده میریم در قسمت tiket یک کدی قرار داده شده است .
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #5
این گزینه که گفتید در rsform وجود نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منظور شما rstiket است؟؟؟
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۱۰-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #6
درود .

بله . وقتی کاربر فرم را پر میکنه کد رهگیری نمی ده اما وقتی فرم پر میشه در مدیریت سایت یک کد برای فرم در نظر گرفته میشود . !!!!!

امکان دارد راهنمایی کنید ؟

با تشکر
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ صبح
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
از BreezingForms 1.7.2
استفاده کن و طبق آموزشی که در لینک هست انجام بده :
این آموزش برای ساختن کد رهگیری در این افزونه هست !

موفق و پیروز و سربلند باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #8
تا جایی که من اطلاع دارم اراس تیکت امکان کد رهگیری رو نداره
ولی اگه از اراس فرم استفاده کنی از این طریق میتونی برای هر ارسال یک کد رهگیری منحصر به فرد ایجاد کنی

مثال: اگر شما يك کد رهگیری را وارد كرده ايد اين عدد در واقع يك عدد از يك ليست از پيش تعريف شده است نه از يك ليست ناشناخته .
اين كدها براي عموم نمايش داده نمي شود .براي اينكار بايد يك قانون ااعتبارسنجی جديد را به قوانين اعتبارسنجی اضافه كنيد بنابراين كافي است كه فايل /components/com_rsform/helpers/validation.php را ويرايش كنيد و قانون اعتبارسنجی جديد را اضافه كنيد .

function registrationCode($param,$extra=null)
{
$validCodes = array('AAAA','BBBB','CCCC','DDDD');
foreach($validCodes as $validCode)
if(strtolower($validCode) == strtolower($param))
return true;
else return false;
}
اكنون يك قانون اعتبارسنجی جديد در فيلد هاي شما قابل انتخاب است .كافي است كه شما كدهاي 'AAAA', 'BBBB', 'CCCC' , 'DDDD' را با كدهاي خود عوض كنيد .
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط shervin_20
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ صبح
ارسال: #9
درود . تشکر دوست عزیز mohammas

اما من میخواهم برای هر کاربری یک کد به صورت رندوم نمایش بدهد بعد کاربر بتونه اون کد را در جایی دیگر وارد کند .

با این حساب باید چیکار کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #10
درخواست فرم ساز با کد رهگیری
شما باید از فیلد تیکت استفاده کنی و برای نمایش برای مشتری هم می تونی تو قسمت تشکر کد رو قرار بدین اگه متوجه نشدین به ایمیلم پیام بدین دقیق راهنماییتون کنم
chape7rang@gmail.com
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان