زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست رفع مشکل در نحوه باز شدن زیر منو - استراری
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #1
در خواست رفع مشکل در نحوه باز شدن زیر منو - استراری
(۳۰-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ عصر)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
حتی با آرتیستر 2 هم من تا حدودی راست چین کردم قالب رو!
مثلا یه نمونه تنظیماتش تو ایت قسمت بود :
Articles -> Text Formating
تو اون قسمت هم که میتونید مثل خیلی از نرم افزار ها متن رو راست چین و چپ چین و ... بکنید.

ویا در قسمت منو ها برای راست چین کردن من در آرتیستر 2 من به این قسمت میرفتم :
Menu -> Menu Styles -> Styling
بازهم مثل قسمت بالا میتونید جای منو ها رو راست ، چپ و یا مرکز یزارید.

فقط لازمه تنظیمات رو یک به یک و با دقت نگاه کنید، مثلا من برای تنظیم راست چین کردن H1 تا H5 یک مسیر نسبتا زیاد رو 5 بار پشت سر هم میرفتم. پس دقت فراموش نشود!

سلام. دوست عزیز ممنون از راهنماییت کلی استفاده کردم بطوری که مجدد قالبی طراحی کردم که نیاز به تغییرات و فارسی سازی نداره به جز قسمت منو اصلی.
به استثنای قسمت منو اصلی با اطمینان میتونم بگم 95% از قالب طراحی شده نیاز به فارسی سازی نداره.
در خصوص منو اصلی نیز تمامی تنظیمات برای زبان فارسی در خود برنامه انجام می شود فقط فیلد های مربوط به نحوه باز شده زیر منو ها غیر فعال است واسه همین نتونستم این قسمت را تغییر بدم.
در حال حاضر باکس زیر منو سری اول به سمت راست باز می شود و در صورتی که باید به سمت چپ باز شود و زیر منو سری دوم نیز در جلوی اون باز شود و زیر منو سوم در جلوی زیر منو سری دوم باز شود. تصویر زیر مشکل من را دقیق بیان می کند.

دلیل این مشکل مربوط به قسمت Menu => Subitem => Menu Options است که فیلد تنظیمات قسمت های Menu Bar Texture Position و Menu Bar Texture و Item Texture غیر فعال است واسه همین نمی توانم اطلاعات اولیه را تغییر بدم.

نمونه آنلاین از قالب طراحی شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا بررسی کنید و بگید چطوری این مشکل را برطرف کنم.

در ضمن دارم آموزش کامل رو می نویسم انشاا.. آماده شد تو این انجمن منتشر می کنم.
امضاء sesharifian
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: در خواست رفع مشکل در نحوه باز شدن زیر منو - استراری
(۲-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ عصر)sesharifian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ عصر)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
حتی با آرتیستر 2 هم من تا حدودی راست چین کردم قالب رو!
مثلا یه نمونه تنظیماتش تو ایت قسمت بود :
Articles -> Text Formating
تو اون قسمت هم که میتونید مثل خیلی از نرم افزار ها متن رو راست چین و چپ چین و ... بکنید.

ویا در قسمت منو ها برای راست چین کردن من در آرتیستر 2 من به این قسمت میرفتم :
Menu -> Menu Styles -> Styling
بازهم مثل قسمت بالا میتونید جای منو ها رو راست ، چپ و یا مرکز یزارید.

فقط لازمه تنظیمات رو یک به یک و با دقت نگاه کنید، مثلا من برای تنظیم راست چین کردن H1 تا H5 یک مسیر نسبتا زیاد رو 5 بار پشت سر هم میرفتم. پس دقت فراموش نشود!

سلام. دوست عزیز ممنون از راهنماییت کلی استفاده کردم بطوری که مجدد قالبی طراحی کردم که نیاز به تغییرات و فارسی سازی نداره به جز قسمت منو اصلی.
به استثنای قسمت منو اصلی با اطمینان میتونم بگم 95% از قالب طراحی شده نیاز به فارسی سازی نداره.
در خصوص منو اصلی نیز تمامی تنظیمات برای زبان فارسی در خود برنامه انجام می شود فقط فیلد های مربوط به نحوه باز شده زیر منو ها غیر فعال است واسه همین نتونستم این قسمت را تغییر بدم.
در حال حاضر باکس زیر منو سری اول به سمت راست باز می شود و در صورتی که باید به سمت چپ باز شود و زیر منو سری دوم نیز در جلوی اون باز شود و زیر منو سوم در جلوی زیر منو سری دوم باز شود. تصویر زیر مشکل من را دقیق بیان می کند.

دلیل این مشکل مربوط به قسمت Menu => Subitem => Menu Options است که فیلد تنظیمات قسمت های Menu Bar Texture Position و Menu Bar Texture و Item Texture غیر فعال است واسه همین نمی توانم اطلاعات اولیه را تغییر بدم.

نمونه آنلاین از قالب طراحی شده

لطفا بررسی کنید و بگید چطوری این مشکل را برطرف کنم.

در ضمن دارم آموزش کامل رو می نویسم انشاا.. آماده شد تو این انجمن منتشر می کنم.

سلام. وقت بخیر. تو این انجمن کسی نیست که مشکل من رو بررسی کنه و بگه چطوری رفعش کنم.
امضاء sesharifian

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ صبح
ارسال: #3
در آموزش فارسی سازی قالب های آرتیستر جومینا گفته شده باید تصاویر مربوط به منوها را در پوشه ایمج پیدا کنید و برعکس کنید.
البته با نگاه کردن کدها میتونید متوجه بشید که کدوم کدها هم تغییر کرده
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #4
پست اینقد زیاد نوشتید حوصله نداشتم بخونم اما برای فارسی سازی قالب ارتیستیر این 3 تا کد رو بزن اوکی میشه!
text-alighn:right;
direction:rtl;
اینا رو توی template.css بزان
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ صبح
ارسال: #5
اینهایی که شما گفتید باید بگویید کجا قرار دهند که در تگ body باید قرار بگیرند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #6
در تگ body , menu باید بزاری و همچنین اینو یادم کل text-align:left; رو باید به right تغییر بدید. از طریق replace all .
اوکی میشه
موفق باش
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #7
ببینید وقتی دایرکشن رو به بادی بدهید اسکرول کنار صفحه مرورگر به سمت چپ منتقل میشه (در مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و اپرا و کروم).
البته راحتترین راه راست چین کردن همین است.
در ارتیستر چون برای منو و زیرمنوها از تصویر استفاده شده باید تصاویر نیز ویرایش یا طبق آموزش جومینا برعکس شوند.
ارتیستر تنظیمات تقریبا کاملی داره و در نسخه 3.0 به بالا قابلیت ساخت قالب RTl هم اضافه شده و خوبه دوستان کمی روی کار کردن با تنظیمات آرتیستیر وقت بزارند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط gogerd ، صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان