زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین هاست و مشکل ایمیل گروهی
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ صبح
ارسال: #1
بهترین هاست و مشکل ایمیل گروهی
سلام
واقعا زشته که فقط توی فکر بستن مشتری هامون باشیم اونم در برخی مسائلی که حق با مشتریه.
چند سالیه که با شرکت ایران سرور که کارش هاستینگ هست کار میکنم اول ریسلری سی پنل بودم و میزان ارسال ایمیل اکانت های خودم با خودم بود.
بعد به دلایلی سیستم به دایرکت ادمین تغییر کرد البته سرعتش بهتر هست و میگن توی ایرانه.
ریسلری اینم گرفتم ( دایرکت ادمین ) و مدیریت هم همونطور مثل قبلی با خودم بود تا اینکه متوجه شدم میزان ارسال ایمیل از داخلش حذف شده که بعد از مدی صحبت فهمیدم که این گزینه عمدا حذف شده و قراره که اگه بخام ایمیل گروهی بفرستم اکانت ویژه بخرم.
خب موضوع مهمتر اینکه تمام ارسال های من با سرویس smtp.gmail.com بود و اصلا ارتباطی به تاثیر روی سرور شرکت نداشت.
خوب گذشت راه پیدا کردم که ارسال رو دوباره انجام بدم اما یه دفعه دیدم موقع ارسال با تنظیم بالا بعد از یک دقیقه ارور 500 میاد ، پیگیر شدم متوجه شدم مجددا اومدن و زمان اجرای افزونه ها رو به دقیقه محدود کردن.
مثلا اگه ارسال برای 1500 نفر 5 دقیقه طول بکشه توی 2 دقیقه اول افزونه از کار می افته و رفرش و دوباره کلیک کردن و مشکلات دیگه پیش میاد.
بعد از همون شرکت توی یه سرور دیگه اش ریسلری گرفتم و اقدام به ارسال کردم اما یه هنر دیگه به خرج رفته بود توی این سرور.
دوستانی که ریسلری بودن می دونن توی تنظیمات بخشی هست که میتونی مشتری که هاست ازمون خریده رو محدود کنیم و اگه مثلا بیشتر از حد مورد نظر ما پهنای باند و یا ایمیل ارسال کرده بود اکانتش suspend یا غیر فعال بشه که با یه گزینه دوباره میتونیم فعالش کنیم.
توی سرور جدید اومدن گزینه suspend at limit رو برای ارسال ایمیل برداشتن اونم برای منه ریسلر.
خوب به نظر شما وقتی ما از سرور جی میل استفاده میکنیم آیا باز هم باید بیایم و پول چیزی رو بدیم که میشه رایگان استفاده کرد و حق ماست ؟
لطف بفرمائید هاستی که خوب باشه و این مشکلات رو نداشته باشه و پشتیبانی عالی هم داشته باشه و قیمتش برای اکانت زیاد و ریسلری هم خیلی خوب باشه چی هست ؟

با سپاس از حوصله ای که گذاشتین
یادم رفت بگم توی سرور دوم که suspend باز هست وقتی 1000 تا ایمیل ارسال کردم دیگه نتونستم بیشتر ارسال کنم و ظاهرا 24 ساعت باید صبر کنیم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: بهترین هاست و مشکل ایمیل گروهی
کلا منم از دست هاستینگ ها کلافه شدم. با شرکت های معتبر هم کار کردم اما هر کدوم یه مشکلی پیدا کردند آخریشم میهن وب هاست بود که روز دوم خرید 5 ساعت آف شد! و چقدر بهم ضد حال زد و با اینکه قبلش بهشون تیکت زدم و خودشون گفته بودند تا 3 روز اگه نخواستی میتونی پولتو پس بگیری وقتی درخواست ریفاند کردم گفتند 60% پولت کسر میشه !! دزدی بالاتر از این؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #3
RE: بهترین هاست و مشکل ایمیل گروهی
من در مورد سرور اطلاعات کافی ندارم ولی این رو میدونم که ارسال بیش از پنجاه ایمیل برای یک اکانت معمولی در اکثر هاستینگ ها ممنوع است.
در مورد اینکه راه استفاده از خدمات رایگان رو بستند کمی غیر منصفانه است.
درکل نمیشه هیچ هاستینگ یا شرکتی رو معرفی کرد چون ممکن است فردا یا چندی بعد همین مشگل دوباره پیش بیاد.
امیدوارم این دوستان دلایل قانع کننده ای برای استفاده از خدمات رایگانی مانند smtp.gmail.com داشته باشند.ولی خوب آخرش همون برمیگرده به درخواست هزینه بیشتر.
اگر مایل بودید من یکی از دوستان رو بهتون معرفی کنم تا باهاشون صحبت کنید تا درصورت توافق ازشون خرید کنید ولی خودتون باید تحقیق کنید و توافق کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان