زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن css در ماژول ( html دستی) جوملا
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #1
قرار دادن css در ماژول ( html دستی) جوملا
سلام به همه دوستان
به عنوان اولین پست می خواستم از دوستان css کارمون کمک بگیرم
دوستام من یه فایل html دارم که توسط 2 تا فایل css طراحی شده حالا من میخوام این محتویات فایل html رو تو موقعیت های جوملا قرار بدم. ولی هر کاری کردم نشد که نشد
اطلاعاتو نشون میده ولی یکم قاطی پاطی. البته آدرس دهی مشکل نداره ولی اگه کامل توضیح بدید چطوری این کارو بکنم ممنون میشمDrink
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #11
RE: قرار دادن css در ماژول ( html دستی) جوملا
سلام!
تا افزونه ای که انشاا... دوست خوب و فعالمون Delphi عزیز آماده کنند، این مطلب رو میزارم شاید اینم بدردت بخوره. البته اگر منظورتو درست متوجه شده باشم.

اگر که در فایل html تگ ها رو بدرستی با id و class مشخص کردی ، فقط کافیه کل محتویات فایل css رو داخل این کد قرار بدی:

<style type="text/css">
محتویات فایل های css
</style>

حالا این کد رو در ابتدای فایل html اضافه کن!
فقط تاکید میکنم اینکار وقتی جواب میده که تگ هایی که در فایل html بکار بردی id و class مشخص داشته باشند وگرنه این کد css بر بقیه قالب هم تاثیر میزاره.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط exaayaa ، Reza Ganji
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #12
Exclamation RE: قرار دادن css در ماژول ( html دستی) جوملا
(۲۰-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ صبح)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
تا افزونه ای که انشاا... دوست خوب و فعالمون Delphi عزیز آماده کنند، این مطلب رو میزارم شاید اینم بدردت بخوره. البته اگر منظورتو درست متوجه شده باشم.

اگر که در فایل html تگ ها رو بدرستی با id و class مشخص کردی ، فقط کافیه کل محتویات فایل css رو داخل این کد قرار بدی:

<style type="text/css">
محتویات فایل های css
</style>

حالا این کد رو در ابتدای فایل html اضافه کن!
فقط تاکید میکنم اینکار وقتی جواب میده که تگ هایی که در فایل html بکار بردی id و class مشخص داشته باشند وگرنه این کد css بر بقیه قالب هم تاثیر میزاره.

این روشو هم امتحان کردم بازم نشد
یه دوستی بهم گفت چون 2تا فایل css داری این شکلی میشه
در صورتی که من تو فایل html آدرس هر 2تا فایل css رو گذاشتم...
تو روشی هم که شما گفتی هر 2 تا فایل css رو طبق دستور اضافه کردم ولی نشد.
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ صبح
ارسال: #13
منتظر افزونه دوستمون هستیم
انشا...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ صبح
ارسال: #14
دوستان بالاخره این افزونه توسط دوست خوبمون Delphi منتشر شد برای دریافت از لینک زیر اقدام کنید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان