زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز نشدن سایت و ارور 503
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #1
باز نشدن سایت و ارور 503
خطای 503

با سلام با خطای 503 Service Unavailable The server is temporarily busy, try again later! مواجه شدم.
با ادمین سرور هم تماس گرفتم گفتند مشکل در برنامه نویسیه سایته.با توجه به اینکه هیچ افزونه ای نصب نکردم اخیرا(حدود دو ماه پیش یک افزونه نصب کردم که بعد از نصب سایت حدود یک ماه بدون مشکل بود) چه راهی به ذهنتون میرسه؟ضمنا logs رو هم چک کردم چیزه خاصی ندیدم ؟ تشکر
آدرس سایت:ahle-sonnat.com (در ضمن سایت شیعی است)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #2
RE: باز نشدن سایت و ارور 503
دمو لطفا
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #3
سلام!
مشکل چند دلیل میتونه داشته باشه که هر کدوم رو نمیشه صددرصد تائید یا رد کرد: نقل قول بعضی از موارد رو که در انجمن ها و سایت های دیگه دیدم براتون میزارم.

نقل قول: در سرورهای هاست اشتراکی هر کاربر می تواند در هر لحظه 25% CPU و RAM و 20 عدد Concurrent Connections در نظر گرفته شده است و سایت هایی که به منابع بیشتر از این نیاز دارند باید نسبت به تهیه سرویس VPS اقدام کنند.
نقل قول: ممکن است به سایت شما حمله شده باشد.
نقل قول: این پیغام زمانی نمایش داده میشود که سرور overloading کرده و یا در حال تعمیرات و یا تغییرات باشد.
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، alikarimi8 ، memare-ahvaz
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #4
با سلام و تشکر.از دو مورد اولی و آخری که نمیتونه باشه قطعا.مورد وسطی یعنی حمله خیلیه با توجه به محتوای سایت و اینکه دوسه ماه پیش هم اینطوری شده بود که با بکاپ رفع شد.حالا از کجا میتونم اینو بفهمم؟و راه حلشو؟با سپاس
۱۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز الان سایت شما ارور 503 رو نشون میده،این ارور رو بیشتر زمانی نمایش داده میشود به چند دلیل؛
1-زمانی که شما از طرف یرویس دهنده سایتتون تحریم شده باشید،بر فرض مثال :زمانی که سیف مد روی هاست شما فعال باشه و شما بخواین از طریق کد در فایل اچ تی اکسسز اون رو خاموش کنید
2-زمانی که کدی در فایل اچ تی اکسسز یا فایل php.ini بنویسید که همخوانی با تنظیمات یا محدودیتهای سرورتون نداشته باشه
با تشکر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، alikarimi8
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #6
(۱۷-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ صبح)memare-ahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز الان سایت شما ارور 503 رو نشون میده،این ارور رو بیشتر زمانی نمایش داده میشود به چند دلیل؛
1-زمانی که شما از طرف یرویس دهنده سایتتون تحریم شده باشید،بر فرض مثال :زمانی که سیف مد روی هاست شما فعال باشه و شما بخواین از طریق کد در فایل اچ تی اکسسز اون رو خاموش کنید
2-زمانی که کدی در فایل اچ تی اکسسز یا فایل php.ini بنویسید که همخوانی با تنظیمات یا محدودیتهای سرورتون نداشته باشه
با تشکر
با تشکر آخه از طرف بنده که ادمینه سایتم هیچ تغیری اخیرا انجام نشده.الانم نمیدونم باید چیکار کنم
راستش از logs هم خیلی چیزی دستگیرم نشد :
2012-04-06 23:32:59.168 [INFO] [66.249.66.20:58201-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:32:36.379 [INFO] [66.249.66.20:45586-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:32:29.728 [INFO] [31.56.0.186:30759-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:32:10.017 [INFO] [66.249.66.20:56045-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:31:32.111 [INFO] [66.249.66.20:63817-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:31:31.560 [INFO] [HTAccess] Updating configuration from [/home/ahl/public_html/.htaccess]
2012-04-06 23:30:31.425 [INFO] [66.249.66.20:53653-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:29:13.813 [INFO] [66.249.66.20:56995-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:27:29.848 [INFO] [66.249.66.20:36176-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml]
2012-04-06 23:26:38.004 [INFO] [66.249.72.79:50886-0#APVH_ahle-sonnat.com] File not found [/home/ahl/public_html/503.shtml] [/quote][/php]
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #7
برای بار چندم............
خواهشم میکنم روزانه از هاست خود بک آپ بگیرید که وقتی چنین روزی به مشکل برخوردید بتونید راحت مشکل خودتون رو حل کنید

با مدیر سرورتون تماس بگیرید و بگید بک آپ رو اگه دارند برگردونند بلکه مشکلتون حل بشه
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ صبح
ارسال: #8
(۱۹-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ صبح)memare-ahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای بار چندم............
خواهشم میکنم روزانه از هاست خود بک آپ بگیرید که وقتی چنین روزی به مشکل برخوردید بتونید راحت مشکل خودتون رو حل کنید

با مدیر سرورتون تماس بگیرید و بگید بک آپ رو اگه دارند برگردونند بلکه مشکلتون حل بشه
متاسفانه آخرین بکاپ مربوط به بعد از مشکل بود...
تشکر.
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #9
اگر سایتتون کامل نبود دوباره درستش کنید و اگرنه به یکی از اساتید دسترسی بدین تا در صورت امکان مشکلتون رو حل کنند
اگر خواستی در پیام خصوصی دسترسی بده برسی کنم واست
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #10
درود
من خیلی دنبال مشکلت گشتم و گمونم یه 10 صفحه مقاله انگلیسی خوندم و کلی فروم انگلیسی رو زیر و رو کردم
راستش چیزی که به درد بخوره از توش در نیومد
بازم دارم بررسی میکنم اما فعلاً هیچ گزینه ای ندارم
به محض تکمیل اطلاعاتم بهت خبر میدم
اما امیدوارم مشکلت زودتر برطرف بشه
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، Reza Ganji ، gogerd
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان