زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو سؤال در مورد موقعیت اسلایدشو
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #1
دو سؤال در مورد موقعیت اسلایدشو
با سلام و تبریک مجدد سال نو
می خواستم بدونم راهی هست که بشه دو ماژول اسلایدشو رو در کنار هم قرار داد. چون در حالت پیشفرض وقتی موقعیت اسلایدشو قالب رو به هر دو میدیم یا زیر هم قرار میگیرن یا روی هم. اما من می خوام در کنار هم باشن مثلا یکی سمت راست و دیگری چپ.

سؤال دوم اینکه با استفاده از افزونه درج ماژول در مطلب یک اسلایدشو رو در یک مطلب قرار دادم . حالا عرض صفحه برای نمایش عکس ها کمه ، می خوام بدونم میشه در اون صفحه خاص ستون های راست و چپ سایت رو غیر فعال کرد؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: دو سؤال در مورد موقعیت اسلایدشو
دمو آنلاین اگر دارید بزارین ، شاید با ویرایش css بشه یکاریش کرد.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #3
همون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست که قبلا هم در موردش راهنمایی کرده بودید. می خوام ارتفاع اسلایدشو رو کم کنم اما اینجوری دیگه خیلی عریض میشه و تو گزاشتن عکس به مشکل بر می خورم. اما اگه طولش رو هم کم کنم همه چیز درست میشه ولی خوب با این کار کنارش جای خالی ایجاد میشه.
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #4
الان آنلاین که نیگا کردم ، میشه با css دوتا اسلاید شو کنار هم قرار داد .
سایز اسلایدشو رو دقیقا بگو چه اندازه ای میخوای باشه ،و دو تا اسلاید شو رو هم فعال کن تا کدهای css رو برات بزارم.
امضاء ehsansabet

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط shahnaz ، Reza Ganji
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #5
درباره سوال اولتون:ميتونيد يكي از اسلايدشو ها رو توي موقعيت user1 و يك رو هم user 2 بزاري.فقط اندازه عرضشون رو بايد درست تنظيم كني كه از كادر نزنن بيرون.موفق باشيد
امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahnaz ، Reza Ganji
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #6
با سلام مجدد
ببخشید که مدت زیادی گذشته و من پاسخ ندادم. مشکلی داشتم و از اون موقع نتونستم بیام.
اندازه فعلی 950 در 360 هست که میخوام بشه 700 یا 750 در 300 برای اسلایدشو اصلی و بقیه هم برای یک ماژول دیگه مثل همون مهمترین اخبار
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان