زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل دیر لود شدن سایت
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #1
مشکل دیر لود شدن سایت
با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان از امروز ظهر این دو سایت من که با جوملا 1.7 کار کردم به طرز عجیبی دیر لود میشوند:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل از چیه؟ با این توضیح که مشکل از هاست نیست و من تو اون هاست چندین سایت دیگه دارم که دارن خوب کار میکنند. مدیر هاست گفت از googleapi هست که فیلتر شده و باید ببینی کجا googleapi استفاده میشه برش داری.

منم نتونستم چیزی پیدا کنم تو این همه فایل و افزونه . موقع لود شدن سایت دقت کنید پایین سایت چند بار داره از سایت گوگل چیزی لود میکنه و یه سایت دیگه فکر میکنم tropas.ru یه همچین چیزی باشه. سایت های با جوملا 1.5 و سایر سی ام اس هام اوکی هستند این دو جوملا 1.7 اینجوری شدن.

منتظر نظرات و راهنمایی های ارزنده شما هستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل دیر لود شدن سایت
درود
سايت هات داره فونت هاش رو از گوگل ميگيره
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط final_dream ، Reza Ganji
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ صبح
ارسال: #3
(۱۲-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ صبح)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
سايت هات داره فونت هاش رو از گوگل ميگيره

سلام و ممنون . میشه راهنمایی بفرمایید که چطور مشکلو برطرف کنم . کدوم کد رو از کدو فایل حذف کنم ؟
من به فولدر سی اس اس در قالب رفتم و فایل
template.css رو ادیت کردم بخش
font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif
دو تا فونت آخری رو برداشتم.

حالا دیگه از گوگل چیزی لود نمیکنه انگار اما بازم دیر لود میشه . یه چیزی گیره . پایین سایت موقع لود اسم این سایت دیده میشه:
tropas.ru
دیده میشه که داره چیزی ازش لود میشه . کسی نظری نداره؟
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ صبح
ارسال: #4
آره اين سايت رو ديدم كه داره جون ميكنه
اما وقتي سايت لود ميشه چيزي از اين سايت كه ميگي درش نيست
حالا دليل چيه رو بايد ديد اما احتمالاً‌چون اون سايت ريپلاي نميده به ريكوئست از سمت سايت شما چندين بار تلاش ميشه و دست آخر بيخيال ميشه و سايت رو لود ميكنه
------------------------------------------------------------------------------------------
راستي سايتت (كوشش كار) 10 تا خطا ميده كه 9تاش مربوط به جي كوئري اسلايدر وسط سايته
اون رو غير فعال كن ببين چي ميشه
گمونم btslidshow باشه
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط final_dream ، Reza Ganji
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #5
با عوض کردن آی پی و استفادی از وی**پی**ان سرعت لود زیادتر میشه اما بازم خوب نیست . کماکان لود شدن از گوگل و آن سایت کذایی دیده میشه . قبلا اینطوری نبود . دوستان لطفا کمک کنید .

ای کاش هرگز از 1.7 استفاده نمیکردم .......
(۱۲-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ صبح)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره اين سايت رو ديدم كه داره جون ميكنه
اما وقتي سايت لود ميشه چيزي از اين سايت كه ميگي درش نيست
حالا دليل چيه رو بايد ديد اما احتمالاً‌چون اون سايت ريپلاي نميده به ريكوئست از سمت سايت شما چندين بار تلاش ميشه و دست آخر بيخيال ميشه و سايت رو لود ميكنه
------------------------------------------------------------------------------------------
راستي سايتت (كوشش كار) 10 تا خطا ميده كه 9تاش مربوط به جي كوئري اسلايدر وسط سايته
اون رو غير فعال كن ببين چي ميشه
گمونم btslidshow باشه

بله بی تی اسلایدشو هست. الان برش داشتم اما توفیری نکرد. این ماژول رو خیلی سایت ها استفاده کردم مشکلی نداشته
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #6

لينك رو ببين
امضاء ابوالفضل حیدری

سپاس فراوان
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #7
ماژول آمار بازدیدکنندگان و زمان رو هم غیر فعال کنید و تست کنید !
JV Counter

اگر از JV Gallery هم استفاده نمیکنید حذفش کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط ابوالفضل حیدری ، ali_gh8
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #8
دوستان مشکل مرتفع شد. اولی با تعویض قالب و دومی با گذشت زمان خودش خوب شد! زمان خودش خیلی مشکلاتو حل میکنه!
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #9
احتمالا بخاطر سرور بوده چون سرور مهمترین عامل در سرعت لود سایت است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان