زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با جی دانلود
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #1
مشکل با جی دانلود
من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و روش کام جی دانلود رو نصب کردم همش درسته فقط نمیتونم مجموعه با نام فارسی بسازم .
"ايجاد نام فهرست براي مجموعه به صورت خودكار؟ " این کارم انجام دادم ولی نمیشه مجموعه با نام فارسی ساخت فقط باید حروف لاتین باشه مشکل چیه دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی کارم گیره ؟!!! ممنون میشم
اصلا میشه مجموعه فارسی ساخت ؟؟؟
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با جی دانلود
مشکل در دیتا بیس داری
باید بری توی دیتا بیس و تمام خونه های مربوط به این افزونه رو روی utf8 بزاری که اگه زیادن یکم سخت میشه
البته یه اسکریپت هست که کل دیتابیس رو درست میکنه اما مشکلی که من باهاش دیدم این بود که دیگه سیستم ثبت نام کار نمیکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #3
اگه مطمئنید با این کار درست میشه مشکلی نداره وقت براش میذارم
امضاء alim123
طراحی سایت - گرافیک
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #4
100% با خیالی آسوده
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ صبح
ارسال: #5
ببینید دوستان من متوجه شدم خودم مشکل از کجاست ولی نمی دونم چیجوری حلش کنم حالا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ؟
مشکل از این قراره وقتی ما یه مجموعه جدید با نام فارسی می سازیم علاوه بر اینکه در دیتابیس ثبت میشه همین نام یک فولدر هم در پوشه jdownloads ساخته میشه منتهی با این نام یعنی نامش رو به این شکل نشون میده (ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡) .
حالا که ما وقتی میخوایم یه مجموعه دیگه بسازیم که فارسی باشه بدلیل اینکه نمیتونه در پوشه jdownloads یک فولدر فارسی بسازه (اونم به خاطر اینکه برای هر مجموعه فارسی فولدری که ایجاد میشه با همین نام "ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡" میخواد ایجاد کنه چون نمیتونه نام درست رو ایجاد کنه.) برا همین این خطا رو میده یک فولدر قبلا با همین نام ایجاد شده . حالا اگه وارد این فولدر jdownloads بشی و دستی نام اون پوشه قبلی رو عوض کنی دوباره میشه یه مجموعه جدید ساخت اما فقط یکی و دوباره همون مشکل هست .
حالا یکی از دوستان راهنمایی کنه چیجوری میشه کاری کرد که فولدری که ایجاد میشه با نام خودش باشه نه ابه این شکل {ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡}.
از بزرگان انجمن خواهشمندم راهنمایی کنند.
امضاء alim123
طراحی سایت - گرافیک
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #6
دوست عزیز شما از کدام نسجه جی دانلود استفاده میکنید؟
آیا از این نسخه استفاده کردید؟
اگر استفاده نکردید جی دانلود ورژن قبل را حذف کرده و ورژن جدید را نصب بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۳-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #7
با سلام
جی دانلود نصب شده و کارهم میکنه ولی وقتی میخای از منوی در نظر گرفته برای اون فایلی رو دانلود کنی اصلن صفحه لود نمیشه. چرا؟
۲۳-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #8
(۲۳-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ صبح)zero0o نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
جی دانلود نصب شده و کارهم میکنه ولی وقتی میخای از منوی در نظر گرفته برای اون فایلی رو دانلود کنی اصلن صفحه لود نمیشه. چرا؟

سلامRose
منظورتون از اینکه اصلا صفحه دانلود لود نمیشه چیه؟
اگر کلا قسمت دانلود جی دانلود برای بخش کاربری تو سایت بالا نمیاد می تونه دلایل مختلفی داشته باشه قبل از هر چیز مطمئن بشید که تمامی پلاگین ها وماژول ها وخود کمپوننت رو بدرستی نصب کرده باشید بعد از اون اگر مشکلی بود یعنی بخش دانلود لود نشد همونطور که گفتم دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله دستکاری در طرح بندی یا قالب بخش دانلود و یا نا هماهنگی قالب اصلی سایت با طرح جی دانلود و ....
اگر بخش دانلود بالا میاد ولی با زدن گزینه دانلود چیزی دانلود نمیشه ممکنه از به کار بردن پلاگین های خاص که با غیر فعال کردن ویا محدود کردن وترکیب css ,jscript , .. سرعت لود سایت رو بالا می برند ولی از اجرای صحیح کمپوننت جلو گیری می کنند باشه استفاده از سایت های بهبود سرعت وسئو مثل کلود فلار وتنظیم نادرست اون نیز میتونه این مشکل رو بوجود بیاره
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #9
ممنونم دوست عزیز. همون مورد اول بود که گفتین. البته تمام الحاقات رو چک کرده بودم ولی نهایتن مشکل برطرف نشد. ولی خیلی حساسیت برای استفاده از اون نداشتن. با فوکا دانلود عوض کردم.
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #10
دوست عزیز قبلا در انجمن آموزش داده شده است
نامگذاری خودکار را بردارید. یک فیلد اضافه می شود.
زمانی که میخواهید لینک دانلود بسازید 3 فیلد دارید.
اولی نام فارسی مجموعه - دومی نام مستعار - سومی نام فولدر شما در هاست هست که به انگلیسی بنویسید.

این افزونه بهترین است
امضاء ZebelKhan
سر مـن سبز و زبـــان ســـرخ نترسم از بــــاد / هــرچـــه خواهـــد بشود گـــو بشود بــادا بـاد
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان