زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با title سایت جوملایی
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #1
مشکل با title سایت جوملایی
با سلام خدمت دوستان گرامی
من سایت جوملایی خودم رو آپلود کردم ولی بعد از آپلود عنوان سایت رو نمیاره، وقتی که سورس سایت رو نگاه کردم قسمت "title" هم خالی بود
به این صورت:
<title> </title>

در ضمن کد دیگری در ابتدای سورس می باشد به این صورت:
<base href="www.mihanproject.com"/>

الان عنوان سایتم هم همون آدرس اصلی سایت رو نشون میده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کسی از دوستان در این مورد میدونه بنده رو راهنمایی کنید، با تشکر
امضاء MSDN1223
طراحی قالب های اختصاصی جوملا - طراحی وب سایت - افزونه های اختصاصی برای جوملا - برنامه نویسی تخصصی و انجام پروژه های دانشجویی با قیمت مناسب!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با title سایت جوملایی
سلام

دلائل مختلفی میتونه داشته باشه .. مثل پر نکردن عنوان سایت در مدیریت جوملا یا مشکل از یک افزونه و ...
برای حلش هم ببین قسمت عنوان سایت در جوملا رو پر کرده باشی و یا میتونی از افزونه ی SEO sample هم استفاده کنی ...
در آخر هم اگه درست نشد ، برو به فایل index.php و تایتل رو به صورت دستی وارد کن و همونجا هم چک کن ببین قسمت هید index.php با سورس خروجی یکی هست یا نه ...

یا علی
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، صدرا حسابی
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل با title سایت جوملایی
سلام دوست عزیز، مرسی ولی مشکل از قالب نیست مشکل از افزونه sh404sef هستش وقتی غیرفعالش میکنم میکنم عنوان سایت نمایش داده میشه، برای حل این مشکل باید چیکار کنم؟
امضاء MSDN1223
طراحی قالب های اختصاصی جوملا - طراحی وب سایت - افزونه های اختصاصی برای جوملا - برنامه نویسی تخصصی و انجام پروژه های دانشجویی با قیمت مناسب!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان