زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تنظیم ایمیل
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ صبح
ارسال: #1
مشکل در تنظیم ایمیل
سلام دوستانRose من برای فروش فایل اینترنتی از کامپوننت فروش فایل جومینا استفاده میکنم . برای تست میام فایل رو میخرم اما برام میل نمیشه . سوال کردم از انجمن جومینا گفتن که باید تنظیمات میل رو درست کنید . والا میشه بگید از چه سرویسی استفاده کنم ؟؟ یاهو یا جیمیل و یا . . . . بعد تنظیمات (پورت و ادرس هاست و . . ) رو بگید بهم ممنون میشم .
------------------------------------------------------------------------------------
بعدش من از انجمن جومینا جستجو کردم و تنظیمات ایمیل رو ردیف کردم (هم جیمیل و هم یاهو رو چک کردم اما باز هم میل ارسال نمیشه) چیکار باس بکنم . یوزر و س رو بدم چک میکنید ؟؟؟

اگه حل نشه شما برای فروش فایل که به زرین پال وصل شه چه چیزیو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در تنظیم یمیل
مگه سرورتون قابلیت ارسال ایمیل نداره؟
از ایمیل خود سرورتون استفاده کنین.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، m-amin
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #3
از هاست رایگان استفاده میکنم . صحب سرور رفیقمه و گفته قابلیت ارسال داره . تنظیماتش رو باید ازش بپرسم ؟؟؟ یا هر سروری شبیه همه ؟؟؟
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #4
به نظر من بهتره از هاست های وارز و رایگان برای فروش اینترنتی استفاده نکنین.

اما در هر حال خود جوملا رو تنظیم کنین تا از ایمیل سرور استفاده کنه
برین به پیکربندی کلی==»سرور==»سامانه ارسال نامه الکترونیک رو روی "تابع نامه php" قرار بدین.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #5
داداش میشه اگه زحمتی نیست برام انجام بدی ؟؟؟ Quiet
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #6
بله خواهش میکنم
اطلاعات ورود+لینک این تاپیک رو برام پ.خ کنین تا انجام بدم براتون.

موفق باشین
جهت به نتیجه رسوندن تاپیک:
بررسی کردم و به یاری خدا مشکلشون حل شد.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

۱۰-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #7
RE: مشکل در تنظیم ایمیل
دوستان با تشکر از آقا ی omid1783 مشکل ایمیل من حل شد . و در امپوننتی مثل تماس با ما و عضویت , ایمیل ارسال نمیشه اما من از کامپوننت فروش فابل آنلان متصل به زرین پال جویمنا ساتفاده میکنم. بعد از خرید باس برای خریدار ایمیل بفرسته که نمیفرسته . من تو انجمن جومینا سوال کردم و فقط گفتن مشکل از میل شماست . من چیکار باس بکنم ؟؟؟

به نظر شما افزونه ای دیگه برای فرش آنلاین فایل و متصل به زرین پال وجود داره ؟؟؟
به خدا نزدیک چند روزه دنبال این کارم . اگه ردیف نشه مشکلات من 3 برابر میشه و خیلی برام دردسر میشه :( خواهش میکنم کمک کنید .

با تشکر Inlove
۱۰-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #8
RE: مشکل در تنظیم ایمیل
ببینین من تاپیک شما رو توی اونجا دیدم، جناب عرفان در مورد مشکل مطرح شده شما که همون ایمیل بود جواب داده بودن که خوب درست هم جواب داده بودن.

در مورد این افزونه هم یه نگاهی به کدهاش بندازین ببینین که آدرسی براش تعریف شده یا نه.
شاید یه اشتباهی شده باشه ولی از افزونه های دیگه ای مثل rsmembership هم میتونین استفاده کنین که قابلیت اتصال به زرین پال رو هم داره.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

سپاس شده توسط m-amin ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان