زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو تا مشکل در طراحی قالب
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ صبح
ارسال: #1
Rainbow دو تا مشکل در طراحی قالب
مشکل 1:
همانطور که همه می دونیم موقعیت های ماژول ها دارای ارتفاع ثابت نیستند که در بعضی از موارد ایجاد نا هماهنگی میکنه مخصوصاً در مورد موقعیت های bottom1, bottom2, bottom3 این ناهماهنگی بیشتر نمود میکنه. اومدم توی CSS براش ارتفاع تعیین کردم اما یه مشکل دارم. من می خوام تیتر ماژول هام رو تصویر قرار بدم بنابراین در هر موقعیت دوتا ماژول قرار میگیره حالا با تعریف ارتفاع فاصله این ماژولها از هم به اندازه ارتفاع تعیین شده می باشد. این مشکل چجوری حل میشه؟؟؟؟

مشکل 2:
می خوام یه موقعیت تعریف کنم که همواره بالای همه ی ماژولها، تصاویر، افزونه ها باشه فکر می کنم باید با z-index براش سطح قرار بدم اما نمیدونم مقدار position چی باید باشه و مقدار z-index چند باید باشه؟؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون و :thankyou: (¯`•.عیـــــــــد همگــــــــی مبــــــــــارک.•´¯)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: دو تا مشکل در طراحی قالب
لطفا سوالها رو کوتاه و ساده بیان کنید که دوستان بتونن کمک کنن!!!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #3
بهتره که یک دمویی قرار بدید و با اون سوالتون رو مطرح کنید
راستش من چیزی متوجه نشدم از سوالاتون !!
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۸-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #4
درمورد مشکل دوم من یک اسلاید شو دارم که میخوام گوشه این اسلاید شو روی اسلاید شو یک عکس ثابت باشه همیشه مثل عکس زیر
[تصویر:  41740812317423295161.png]

برای مشکل اول هم در پست بعدی ScreenShot تهیه می کنم که کامل توضیح بدم...
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ صبح
ارسال: #5
دوستان من نمونه هم تهیه کردم کسی جواب نمیده؟ Sos
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #6
برای z-index حالت باید نسبی یا مطلق باشه و مقدار ایندکس هم بستگی به خودت داره و هر مقداری می توانی بگذاری
برای هم ارتفاع کردن چتد موقعیت کنار هم دو راه داری, یا برای همه ارتفاع یکسان قرار بدی که در این حالت ارتفاع ثابت میشه و راه دیگه اینه که از یک روش خاص که نیاز به درک عمیق css داره ارتفاع همه موقعیتها را به همراه رنگ زمینه و بوردر موقعیت یکسان و به اندازه بزرگترین موقعیت نمایش بدی (فکر نمیکنم کسی توی انجن این مطلب را بلد باشه ) البته میشه از جاوا هم برای هم ارتفاع کردن استفاده کرد
امضاء hoomanb
مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو
 سپاس شده توسط MehryarS
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ صبح
ارسال: #7
سلام!
از اونجایی که به نظر من کار نشد نداره ، بهتره دمو آنلاین و اینکه دقیقا چی میخواین رو بگین ، تا من یا دیگر دوستان بهتر راهنمایی کنند. اگرم از دست خودم براومد که واست انجام میدم. ولی اول دمو و منظور دقیق رو بگو.
-یاعلی
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان