زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت وب سایت خود در ویندوز با BitNami Joomla! Stack
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ صبح
ارسال: #1
Thumbs Up مدیریت وب سایت خود در ویندوز با BitNami Joomla! Stack
شما می توانید با این نرم افزار سایت خود را در ویندوز مدیریت کنید

[تصویر:  Joomla_welcome.png]

[تصویر:  Joomlafinalscreen.png]

و کارهای دیگی هم انجام می دهد و من زیاد پیگیر نشدم ولی دوستان لطفا بگویید دیگر کاربردهایش چیست ؟
فکر کنم یکی از کاربردهایش این هست که چگونه چند جوملا نصب کنیم ؟

دوستان لطفا کاربردهای دیگه اش را بگویید یا حداقل توضیحات کاملتری بدهید از کاربر این نرم افزار

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید ( شرمنده می دونید که اینترنت محدود و دانلود این نرم افزار .... )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، hasan512 ، rezaetemadi ، shahnaz
۳۰-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: مدیریت وب سایت خود در ویندوز با BitNami Joomla! Stack
(۱-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ صبح)mercol30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما می توانید با این نرم افزار سایت خود را در ویندوز مدیریت کنید

[تصویر:  Joomla_welcome.png]

[تصویر:  Joomlafinalscreen.png]

و کارهای دیگی هم انجام می دهد و من زیاد پیگیر نشدم ولی دوستان لطفا بگویید دیگر کاربردهایش چیست ؟
فکر کنم یکی از کاربردهایش این هست که چگونه چند جوملا نصب کنیم ؟

دوستان لطفا کاربردهای دیگه اش را بگویید یا حداقل توضیحات کاملتری بدهید از کاربر این نرم افزار

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید ( شرمنده می دونید که اینترنت محدود و دانلود این نرم افزار .... )

سلام دوست گلم من میخوام یک وب سایت ئر جومولا بسازم اما نمیدونم از کجا شروع کنم لطفان اگه میشه به من کمک کن خیلی نیاز دارم
meghdadk74@yahoo.comاین ایمیل منه اگه میشه برام میل کن
ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان