زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #1
کامپوننت جی کامنت یکی از محبوب ترین کامپوننت های جوملاست و با ایجاد یک سیستم ارسال نظرات قدرتمند برای جوملا سریع جز 100 افزونه محبوب جوملا شد .
البته با انتشار نسخه 1.7 و بعد از آن 2.5 جوملا همه منتظر نسخه سازگار این افزونه بودند که بالاخره 20 فوریه در وبسایت رسمی افزونه منتشر شد . البته هنوز در افزونه های جوملا جهانی نیومده . و هم اکنون شما می تونید JComments 2.3.0 Stable کاملا فارسی رو برای اولین بار از انجمن جوملای ایران دانلود کنید .

وبسایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه جی کامنت در افزونه های جوملا جهانی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته در نسخه اصلی افزونه بخش کاربری فارسی بود ولی خوب ترجمه نشده بود (به نظر من البته) که ترجمه بخش کاربری اصلاح شد و بخش مدیریت هم به طور کامل ترجمه شد .
اگه دوستان در ترجمه مشکلی دیدن خوشحا میشم عنوان کنند تا اصلاح کنم

لينك منبع

فایل‌(های) پیوست شده
com_jcomments_v2.3.0-joomlaforum.ir.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2407
اندازه 655.81 کیلوبایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، saso ، mking ، Pourdaryaei ، Reza Ganji ، gamentech ، shahnaz ، MAF7 ، memare-ahvaz ، محمد ، yokhsan ، mogtabaa ، btheme ، ali_gh8 ، n4n4zi ، mal2moh ، dotnetmaster ، ZebelKhan ، leila113
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #11
سلام، میخواستم عبارت فارسی کامپوننت مثل" نظرات" و یا" مرا با خبر کن" را تغییر دهم ولی فایل language را پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید از کجا تغییرات را اعمال کنم
ممنون
امضاء fanavari86
طراحی انواع وبسایت و برگزاری آزمون آنلاین
http://tarahewebsite.ir
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #12
وارد پنل هاست خود شوید پوشه language و سپس پوشه fa_IR را باز کنید
فایل fa-IR.com_jcomments را انتخاب و با ادیتور باز و ویرایش کنید و عبارات مورد نظر رو جستجو و به صورت دلخواه تغییر دهید ،سپس فایل رو ذخیره کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #13
یه افزونه که میزارید خواهشا بهمراه آموزش نصبش بزارید. همه حرفه ای نیستن.

خواهشا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #14
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
(۱۷-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ عصر)hoosein1366 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من این کامپوننت رو نصب کردم، ولی چیزی نشون نمیده. و در قسمت میریت کامپوننت جی کامنت/وارد کردن نظرات، پیغام "سازگاری لازم برای پروسه وارد کردن نظرات بین افزونه وجود ندارد." رو میده.
لطفا برای رفع مشکل کمکم کنید.

بعد از نصب کامپوننت (که شما انجام دادید) باید در هر مطلبی ک دوست دارید نظر دهی فعال باشه (مجدد جهت ویرایش) وارد شده و گزینه "درج نظر در مطلب "را کلیک کنید
امیدوارم کمک کرده باشم
(۱۸-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ عصر)meysam2548 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه افزونه که میزارید خواهشا بهمراه آموزش نصبش بزارید. همه حرفه ای نیستن.

خواهشا

آموزش خواصی ندارد شما افزونه را نصب میکنید تا حد امکان تنظیماتش را تغییر ندهید فقط در صفهح اول مجموعه ها را انتخاب کنید(خودش کامل توضیحش را جلوش نوشته) بعد وارد بخش مطالب میشید و گزینه "درج نظر برای مطلب "کلیک میکنید
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #15
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
سلام دوستان.چطور میتونم اندازه ی فونت کامنت های جی کامنت رو تغییر بدم.بحرانی حتما کمک کنیدEyes
۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #16
با سلام
من برای سایتم از جوملا 1.5 استفاده می کردم ولی میخوام سایت را به 2.5 ارتقا بدم
ولی نگرانی من از انتقال جی کامنته
چون کامنتهای بسیار زیادی داره
آیا ممکنه که با انتقال به نسخه بالاتر جی کامنت، کامنتهای فبلی انتقال پیدا نکنند؟
۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #17
قبل از هركاري از سايتت فول بكاپ بگير ، جوملا رو كه بروزرساني كرديد تمام كامپوننتهايي كه استفاده ميكني از جمله jComments رو هم بروز رساني كن ؛ نبايد مشكلي داشته باشي
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #18
سلام دوستان
سوالی داشتم در مورد این کامپوننت اونم اینکه
چجوری میشه از صحت ایمیل کاربران مطمئن شد. یا به گونه ای دیگه کاربران در کادر ایمیل از ایمیل های نامعتبر استفاده می کنند آیا راهی هست که ایمیل ها چک بشه و در صورت وجود این ایمیل ها ، کاربران بتونن نظر بزارن؟
۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #19
تنها راهی که هست سطح دسترسی قسمت نظرات رو به ثبت نام شده تغییر دهید وکاربر پس از ثبت نام بتواند نظر بدهد
امضاء milad0098
اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ،

زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود

تا بامداد روز دیگر بالا بیاید .
 سپاس شده توسط kingstar
۲۳-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ صبح
ارسال: #20
دوستان من کامپوننت را نصب کردم و تمام تنظیمات را انجام دادم باز هم قسمت نظرات در زیر مطالب فعال نشده است باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان