زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #1
کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
کامپوننت جی کامنت یکی از محبوب ترین کامپوننت های جوملاست و با ایجاد یک سیستم ارسال نظرات قدرتمند برای جوملا سریع جز 100 افزونه محبوب جوملا شد .
البته با انتشار نسخه 1.7 و بعد از آن 2.5 جوملا همه منتظر نسخه سازگار این افزونه بودند که بالاخره 20 فوریه در وبسایت رسمی افزونه منتشر شد . البته هنوز در افزونه های جوملا جهانی نیومده . و هم اکنون شما می تونید JComments 2.3.0 Stable کاملا فارسی رو برای اولین بار از انجمن جوملای ایران دانلود کنید .

وبسایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه جی کامنت در افزونه های جوملا جهانی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته در نسخه اصلی افزونه بخش کاربری فارسی بود ولی خوب ترجمه نشده بود (به نظر من البته) که ترجمه بخش کاربری اصلاح شد و بخش مدیریت هم به طور کامل ترجمه شد .
اگه دوستان در ترجمه مشکلی دیدن خوشحا میشم عنوان کنند تا اصلاح کنم

لينك منبع

فایل‌(های) پیوست شده
com_jcomments_v2.3.0-joomlaforum.ir.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2407
اندازه 655.81 کیلوبایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، saso ، mking ، Pourdaryaei ، Reza Ganji ، gamentech ، shahnaz ، MAF7 ، memare-ahvaz ، محمد ، yokhsan ، mogtabaa ، btheme ، ali_gh8 ، n4n4zi ، mal2moh ، dotnetmaster ، ZebelKhan ، leila113
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۳-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ صبح
ارسال: #21
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
توی قسمت مدیریت مطالب برید
سمت چپ بالا دکمه انتخاب ها یا تنظیمات هست
روش کلیک کنید

بعدش قسمت نظرات را فعال کنید
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ali_85 ، sajjad salehi
۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #22
RE: کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی
(۲۳-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ صبح)Master-Power نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی قسمت مدیریت مطالب برید
سمت چپ بالا دکمه انتخاب ها یا تنظیمات هست
روش کلیک کنید

بعدش قسمت نظرات را فعال کنید

چنین گذینه ای یافت نشد
خیلی گشتم نبود تو تنظیمات
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #23
دوست عزیز شما تو تنظیمات خود کامپوننت مجموعه ها رو اختصاص داده اید؟
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #24
(۲۳-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ صبح)ali_85 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کامپوننت را نصب کردم و تمام تنظیمات را انجام دادم باز هم قسمت نظرات در زیر مطالب فعال نشده است باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

شما باید توی قسمت تنظیمات مجموعه مطالبی رو که میخاید بهشون نظر متصل باشن رو بهش اضافه کتید و مجموعه ها رو انتخاب کنید
(قبل ایجاد هر مطلب باید مجموعه ای برای مطالب داشته باشید بعد مطلب رو به مجموعه مورد نظر مرتبط کنید)

اگه از کا 2 استفاده میکنید باید پلاگین اتصال جی کامنت به کا 2 رو نصب و فعال کنید سپس مجموعه های کا 2 رو هم مثه همون مطالب جوملا بهش اضافه کنید
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #25
(۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ عصر)رضاندیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما تو تنظیمات خود کامپوننت مجموعه ها رو اختصاص داده اید؟
بله

(۲۴-۸-۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ عصر)mohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۳-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ صبح)ali_85 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کامپوننت را نصب کردم و تمام تنظیمات را انجام دادم باز هم قسمت نظرات در زیر مطالب فعال نشده است باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

شما باید توی قسمت تنظیمات مجموعه مطالبی رو که میخاید بهشون نظر متصل باشن رو بهش اضافه کتید و مجموعه ها رو انتخاب کنید
(قبل ایجاد هر مطلب باید مجموعه ای برای مطالب داشته باشید بعد مطلب رو به مجموعه مورد نظر مرتبط کنید)

اگه از کا 2 استفاده میکنید باید پلاگین اتصال جی کامنت به کا 2 رو نصب و فعال کنید سپس مجموعه های کا 2 رو هم مثه همون مطالب جوملا بهش اضافه کنید

این کار را کردم در ضمن از کا 2 استفاده نمی کنم
۲۴-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #26
تنظیمات سطح دسترسی رو چک کن .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط ali_85
۲۵-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ صبح
ارسال: #27
مشکلم حل شد
نمی دونم چرا این نسخه کار نمی کرد از یک سایت دیگه نسخه v2.3.0.2 را دانلود و نصب کردم درست شد.
۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ صبح
ارسال: #28
سلام دوستان یه کمک میخوام
من جی کامنت رو نصب کردم همه جاهاش کار میکنه ولی وقتی یه مجموعه رو انتخاب میکنم زیر مطلب کامپوننت اجرا نمیشه اینجوری بالا میاد

خواهشن کمک کنید من به این کامپوننت نیاز دارم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان