زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در صفحه اینترو
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #1
مشکل در صفحه اینترو
سلام
زبان فارسی بود می خوام عربی را اضافه کنم.
داخل پوشه روت: file manager+public_html+arab
اما سایت فارسی ام در مسیر: file manager+public_html
نصب است. می خوام صفحه اینترو بسازم و سایت فارسی را در مسیر:
file manager+public_html+farsi
کات کنم . آیا با کات کردن سایت فارسی ام که در روت است، و در پوشه دیگر دچار مشکل می شود؟ با فرض اینکه آدرس های فوق را به صفحه اینترو بدهم
آیا دیتابیس و غیره دچار مشکل می شود یا نه؟
1- این لینک درست است:
اما دو چیز را نفهیمدم: 1- در باره این کلمه htaccess.txt زیاد توضیح داده شده که نفهیمدم چرا این تغییر کند؟ 2- اگر کل سایت را از داخل روت به پوشه که داخل روت درست کردم بگزارم برای سایت مشکل پیش میاد یانه؟ می ترسم همه چیز به هم نخوره
می خوام این جوری شود:
public_html: 1-arabi
2-farsi
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل صفحه اینترو من
سلام!
همینطور که قبلا توضیح داده شده ، شما اگر تازه جوملا نصب کرده اید، و دیتا زیادی ندارید خب دوباره دو پوشه ایجاد و دو جوملا رو نصب کنید و یا از افزونه ای مثل جومفیش استفاده کنید.
ولی اگر امکان نصب دوباره نیست، شما صفحه اینترو رو داخل روت هاست یعنی همون public_html آپلود کن و دامنه رو ریدایرکت کن به صفحه اینترو .
حالا زبان های دیگرو در پوشه جداگانه نصب کن و لینکشون کن.
1-فایل htaccess.txt هم وقتی به htaccess. تبدیل شه و تنظیمات سئو سایت رو هم فعال کنی ، سایت جوملای شما از نظر سئو بهینه میشه که این واسه افزایش بازدید کننده و موتور های جستجو و ... خیلی خیلی مفیده.
2-بله سایت به مشکل خواهد خورد.

تا جائیکه تونستم واضح توضیح دادمPardon
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #3
سلام به همه دوستان
تشکر آقا احسان
قبلا فقط زبان فارسی که مستقیم تو روت نصب کرده بودم.
الآن داخل روت یک پوشه arabi درست کردم و جوملای عربی را داخل آن نصب کردم این آدرسش :http://feghh.net/arabi
قبلا صفحه اینترو نداشتم. با خودم می گفتم داخل روت یک پوشه farsi درست می کنم و کل سایت را از داخل روت به داخل farsi منتقل می کنم که آدرس :http://feghh.net/arabi
این جوری شود.
قبلا سایتم در اثر بی احتیاطی دچار مشکل شده بود و کلی مزاحمت برای دوستان ایجاد شده بود ، این است که این دفعه پیشا پیش پرسیدم.
از کلام شما این جور فهمیدم که این کار دچار مشکل می کند.
نکته دیگر اینکه : ریدایرکت کردن دامنه را به صفحه اینترو ، نمی دانم چه جوری است.
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #4
به این مثال توجه کنید:
بطور معمولا وقتی شما این آدرس رو وارد می کنید:
www.feghh.net
در اصل این فایل فراخوانی میشه:
www.feghh.net/index.php

حالا شما باید بعد از اینکه فایل صفحه اینترو که یه فایل با پسوند html هست رو داخل روت آپلود کردی ، بعنوان صفحه پیشفرض این فایل رو فراخوانی کنی:
به این شکل :
www.feghh.net/intro.html
برای اینکار باید از طریق cpanel و قسمت تنظیمات دامنه آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو به آدرس بالا ریدایرکت کنی، یعنی هرکسی این آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو وارد کد به صفحه اینترو هدایت بشه.
حالا واسه اینکه بتونی صفحه اصلی سایت رو فرخوانی کنی لازمه از صفحه اینترو به این فایل لینک بدی :
www.feghh.net/index.php

امیدورام پیچیده نشده باشه!

------------
به علت حجیم شدن موضوع قبلی ، پست هابه اینجا انتقال و پست های اضافه نیز حذف گردید.
امضاء ehsansabet

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #5
RE: مشکل در صفحه اینترو
سلام
با شرمندگی باز می پرسم
بقیه اش برام روشنه اما اینکه چکار کنم که اگر کسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را فرا خوانی کرد به : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدایت شود. چون خود جوملا دو تا فایل index دارد. آی به صرف اینکه فایل : intro.html را در روت قرار بدم با فراخوانی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، صفحه اینترو باز می شود؟ که به این اینترو صفحه اصلی را لینک کنم؟
با شرمندگی از اینکه خیلی پرسیدم.
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #6
سوال کردن عیب نیست! ، اینجائیم که به هم کمک کنیم و معلوماتمون رو بیشتر کنیم !
یادمه دوستی میگفت که پیشفرض این اتفاق میفته ، ولی طی آزمایشی که خودم انجام دادم نه نشد!
شما بعد از اینکه فایل ها رو در روت قراردادی امتحان کن.
اگر صفحه اینترو اومد که خب ، اگر هم نیومد فقط لازمه که از طریق cpanel یه کار کوچیک انجام بدی.

وارد cpanel شده و در قسمت domains گزینه redirect رو انتخاب کن و ...
امتحان کن و اگر مشکلی پیش اومد همینجا مطرح کن.
یاعلی
امضاء ehsansabet

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #7
سلام آقا احسان و همه دوستان
بسیار تشکر
از شما و همه عزیزان و اساتید انجمن که مخلصانه پاسخ می دهند یک دنیا ممنون هستم
تو این انجمن خیلی از مشکلاتم بر طرف شده
دستت تون درد نکنند.
اما مشکل این است که هاست من دایرکت ادمین است هنوز که تو بخش دامنه چنین گزینه ای را نیافتم در تلاشم که مشکلم را حل کنم. اگر نشد مزاحم میشم. در ضمن تو لوکا چنین کاری کردم مشکل ایجاد نشد اما تو هاست اصلی می ترسم درد سرم زیاد شود. و شاید هم آخر انجام دادم.
یک گزینه تو بخش دامن سیتاب وجود دارد به چنچ دامن که دامن را به دامن دیگه چنچ می کند امتحانش نکردم و تصویرش را گذاشتم آیا ممکن است این به کارم بیاد؟ و اضافه کردن دامن دیگر آیا منظور حالت وبلاگ هست؟
یا علی مدد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان