زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت تماس با ALFContact
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ صبح
ارسال: #1
Wink کامپوننت تماس با ALFContact
Component Joomla 2.5 :j17: Joomla 1.5

[تصویر:  1331566688_1_9241c306ec.png]

درود
توسط این کامپوننت میتوانید فرم تماس با ما در سایت خود ایجاد کنید.کارکردن با ان ساده است و میتوانید نام های مستعار برای تماس ایجاد کنید مانند دپارتمان های مختلف.همچنین میتوانید برای جلوگیری از ارسال اسپم از کپچا نیز استفاده کنید !

[تصویر:  1331567944_1_50e4171305.jpg]

نسخه جوملا 1.5 این افزونه گویا قبلا ترجمه شده ولی متاسفانه فایل ترجمه از سایت سازنده قابل دریافت نبود و ممکن است حذف شده باشد !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه جوم فیش و سئو را از قسمت 3rd Party Support برای جوملا 1.5 در صفحه دانلود و در لینک زیر میتوانید دانلود کنید !

فایل‌(های) پیوست شده
com_alfcontact_v194-j15.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 59
اندازه 18.41 کیلوبایت

com_alfcontact_v202-j25.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 333
اندازه 111.59 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mking ، Niko ، bizinesman ، artoor1 ، صابرمحمدی ، shervin_20 ، mal2moh
۱۲-۲-۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: کامپوننت تماس با ALFContact
دوستان من دو تا درخواست دارم شرمنده اینجام مطرح میکنم اگه امکان داره راهنماییم کنید.
1- من com_aicontactsafe_2_0_21c_stable سازگار با آخرین نسخه جوملا رو میخواستم.
2- من میخواهم یه فرم سفارش آنلاین برای سایت طراحی که اقلام سفارش به تعداد مورد نظر سفارش گذاری بشه و بعد از تأیید نهایی برای فروشنده مشتری هم ارسال بشه.
تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان