زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفارشی سازی صفحات خطا (400 و 401 و 403 و 404 و 500 و ...)
۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #1
سفارشی سازی صفحات خطا (400 و 401 و 403 و 404 و 500 و ...)
سلام!
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید صفحات خطای پیشفرض رو عوض کنید. من هم امروز وقتی میخواستم اینکارو انجام بدم به ذهنم رسید که اینجا هم مطرح کنم تا اگر از دوستان نیاز به چنین کاری داشت بتونه استفاده کنه.
سفارشی سازی صفحات خطا ( خطاهای 400 و 401 و 403 و 404 و 500 و ...)
شما میتوانید از طریق Cpanel نسبت به سفارشی سازی صفحات مذکور اقدام نمائید.

برای اینکار پس از ورود به CPanel ،در قسمت Advanced گزینه Error pages را انتخاب نمائید.
پس از ورود به این قسمت میتوانید صفحات سفارشی شده خودتان را که به زبان html ساخته اید ، را جایگزین صفحات پیشفرض کنید.
لازم به ذکر است که پیشفرض صفحات خالی می باشد.

برای نمونه کد زیر را قراردهید:

<div style="background-color:#fff">
    <div style="background-color:#ccc;width:400px;height:170px;margin:12% auto;border:1px solid #bfbfbf;border-radius:15px;text-align:center;box-shadow:2px 2px 5px #979797">
    <h1>خطایی بوجود آمده است</h1><br/><hr>
    <a href="http://www.forums.parsjoom.ir">بازگشت به صفحه اصلی</a>

</div>
</div>

* البته وقتی شما از مدیریت محتوا جوملا استفاده می نمائید به طور پیشفرض از صفحات خطای خود جوملا استفاده میشود که برای تغییر آن میتوانید با جستجو در انجمن آموزش آن را بیابید.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سید منصور فیروزه ، پیام عمرانی
۱۴-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ صبح
ارسال: #2
RE: سفارشی سازی صفحات خطا (400 و 401 و 403 و 404 و 500 و ...)
من وقتی می خواهم وارد بخش ادمین سایتم شوم یک بار اجازه میدهد بار دیگر اجازه نمی دهد و پیغام
Authorization Required

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
را میدهد ، حتی گاهی وقتی مدیریت ماژول یا پلاگین را باز میکنم من را از صفحه ادمین بیرون انداخته و بعد این پیغام را نشان میدهد
من چه کاری باید انجام دهم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ صبح
ارسال: #3
اول از همه .htaccess و configuration.php رو چک کنید تا مشکلی یا خطایی در آنجا وجود نداشته باشید. اگر مسیر log و tmp درست بود و خط مشکوکی هم به .htaccess اضافه نشده بود باید به هاستینگتون تیکت بزنید، نمونه های مشابه اررور شما:

امضاء صدرا حسابی
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #4
خیلی ممنون و متشکرم ، درست شد ، فایل htaccess را تغییر دادم و مشکل حل شد بازم ممنون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان