زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوسایت یک دیتابیس
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #1
دوسایت یک دیتابیس
سلام

امکان این هست که دوتا جوملا با یه دیتابیس استفاده بشه ؟

جوملای اول برای مطالب و غیره .
جوملای دوم برای نصب کیوننا توی ساب دومین .
میخوام از یه قالب متفاوتی استفاده کنم ، ( البته میدونم میشه یک قالب رو به منوهای خاص اختصاص داد ) ولی بدلایلی میخوام دوتا جوملا داشته باشم .

بعد ماژولها و کامپوننتها میتونند با یکدیگه اتصال برقرار کنند ؟ مثل ماژول آخرین ارسال کیوننا با کامپوننت ، آواتارها با کامپوننتها و غیره
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ صبح
ارسال: #2
RE: دوسایت یک دیتابیس
سلام
فکر کنم بشه
فقط باید پیشوند جداول رو تغییر بدین
ولی اگه دوتا دیتابیس هم داشته باشی چیزی نمیشه!Quiet

موفق و پیروز و سربلند باشید
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، Pourdaryaei
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #3
سلام

بله شدنی، یه توضیحات خوبی در این جا دیدم:

اولش که گفته می تونید با تغییر پیشوند جداول دیتابیس چند جوملا داشته باشید،
ولی کار شما رو راه نمی ندازه یعنی اتصال رو بین جوملا ها برقرار نمی کنه، یعنی بیش تر مثلا به در د هاستی می خوره که اجازه ساخت یه دیتابیس می ده ولی شما می خواید دوتا جوملا روش نصب کنید!

ولی برای اتصال یا استفاده مشترک از یک افزونه خودش این افزونه رو معرفی کرده:

و اینم خودم پیدا کردم که تجاریه:

نقل قول:
You can decide to use:
- One database for all the websites. In this case, you must specify different database table prefix for each websites.
- Two databases (One master database and One slave database). This architecture is advised when you want to install JMS on an existing website and you are limited in the number of databases you can create (or disk space).
- As many databases than there are websites. This is the most flexible architecture where each websites works with its own database. This is generally the architecture adopted by joomla when you create multiple websites.
The content of each website is totally independent. This means that the content (articles, news, forum, users, ...) are NOT shared.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Pourdaryaei
۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #4
خب پس بهتره از همون یه جوملا استفاده کنم ! به دردسرش نمی ارزه
امضاء Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان