زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در فوکاگالری
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #1
مشکل در فوکاگالری
سلام .خسته نباشید. من فوکا گالری را نصب کردم. مجموعه را ساختم و تصاویر هم در مجموعه قرار دادم. وقتی بر روی نام مجموعه کلیک می کنم در صفحه جدید مجدد لینک نام مجموعه نمایش داده می شود و با کلیک مجدد دوباره همان صفحه نمایش داده می شود یعنی اصلا داخل فولدر مجموعه نمیرود. لطفا راهنماییم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در فوکاگالری
می توانید دمو بدهید ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، صدرا حسابی
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #3
هنوز آپلود نکردم

همچنان منتظر راهنماییتون هستم63
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #4
از چه نسخه ای از فوکاگالری استفاده می کنید؟ منظورتون در هنگام نمایش در سایت که مشکل داره و تو مجموعه ها نمی ره؟ اگه این طور ممکنه با یکی از افزونه های استفاده شده در سایتتون تداخل داشته باشه یا مشکل از قالب باشه، همچنین بعضی از ابزارهایی که برای بهینه سازی آدرس سایت برای سئو هستند ممکنه باعث این اختلال شده باشن.

اگه اولین بارتون با فوکاگالری کار می کنیددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید.
 سپاس شده توسط mahzad ، Reza Ganji ، shahnaz ، atash387
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #5
از نسخه 2.8 استفاده میکنم. دقیقا. داخل مجموعه نمیره.به نظرتون چیکار کنم؟ گالری دیگه ای سراغ دارین که خوب باشه؟ من خیلی از گالری ها رو دانلود و نصب کردم ولی همشون یا توی قسمت مدیریت ارور میده و یا در نمایش!
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #6
فوکاگالری باز به نظرم بهتر اگه بتونی مشکلش رو حل کنی، یا با قالب دیگه یا غیر فعال کردن افزونه ها ببین مشکلش حل می شه یا نه، از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونی استفاده کنی.
 سپاس شده توسط mahzad ، Reza Ganji
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #7
بار اولم بود با فوکا گالری کار میکردم آموزش خوبتون را خوندم و فکر میکنم کار خودم ایراد داشته امیدوارم درست بشه. ممنون از راهنمایی خوبتونRose
۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #8
سلام. بعد از خوندن آموزش مشکلی که گفتم حل شد ولی یه مشکل دیگه دارم و اینکه تصاویر آپلود میشه ولی در سایت به صورت یک دایره که یک خط مورب روش هست نمایش داده میشود ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا این مورد هم حل بشه
۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #9
در مورد مشکل اولتون، در صورتی که اگر باز هم پیش اومد، بعضی از نحوه نمایش های فوکا گالری از jquery استفاده می کنه، که اگر jquery library دیگه ای لود شده باشه، ممکنه ماله فوکا گالری به مشکل بخوره، همچنین گاهی اوقات بر روی سرورهایی که برخی تنظیمات Php را ساپورت نمی کنند یا غیر فعال و فعال کرده اند، با فعال کرن SEO سایت میتونید باعث بشید که فوکا گالری عملکردی به این گونه عجیب داشته باشه!

برای این که عکس ها رو آپلود می کنید، و به جای عکس در سایت یک دایره با خط مورب مثل ورود ممنوع نشون میده، اگر با کلیک بر روی عکس ها، تصویر اصلی رو نشون میده، احتمالاً تنظیم ایجاد تصویر بند انگشتی یا thumbnail را غیر فعال کرده اید، اگر نه، یک بار به نصب مجدد فوکاگالری بپردازید، در صورتی که موفق به حل مشکل نشدید، تصویری از صفحه سایت، در صفحه ای که این نما را از یک گالری عکس نمایش می دهد گرفته و ارسال کنید.

چه بسا که اگر دموی خود را در اختیار اعضای انجمن قرار دهید مشکلتان زودتر حل شود.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، mahzad
۱۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #10
        سلام. فوکا را دوباره هم نصب کردم نشد تصاویر را فرستادم منتظر راهنماییتون هستم
وقتی ایجاد بند انگشتی را فعال میکنم این ارور را میده
Warning: getimagesize(c:\program files\easyphp1-8\www\joomla\components\com_phocagallery\assets\images\shadow1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in c:\program files\easyphp1-8\www\joomla\components\com_phocagallery\views\category\view.html.php on line 186
و این ارور هم در زمان ایجاد کردن میده
: تابع ImageCreateFromJPEG بر روی سرور شما کار نمی کن
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان