زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتیبانی از حالت های متن h1
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #1
پشتیبانی از حالت های متن h1
سلام مجدد خدمت تمام دوستان
من تو سایت از ماژل آخرین اخبار استفاده کردم ولی چون نمی خواستم از کلاس خود منو استفاده کنه از یه کلاس دیگه براش استفاده کردم این کلاس برای ماژولا های منو مشکلی نداره ولی وقتی و به درستی حالت های مختلف رو روی متن اعمال میکنه (منطورم hover ،visited و...
ولی وقتی ماژول آخرین مطالب رو میزارم رو این کلاس هم آمدر لاین میکنه و هم به حالت های مختلف روش کار نمیکنه .
کاری که من کردم این بود رفتم و از سورس ماژول اون قسمتی رو که متن رو نمایش میداد بین حالت
<h1></h1>
قرار دادم که آندر لاین حا شد ولی همچنان از لحاظ رنگ بندی از این حالت پشتیبانی نمیکنه و من حتی نمیتونم رنگ لینک ها رو تغییر بدم میخواستم بدونم چیکار باید بکنم که درست بشه .
قالب با آرتیستر درست کردم و با منوی اصلی اون مشکلی نداره و درست نشون میده وقتی میزارم رو art-vmenu اینطوری میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: پشتیبانی از حالت های متن h1
سلام
"تایپیک منتقل شد"
لطفا تایپیک را در انجمن مربوطه مطرح کنید.
در رابطه با مشکلتون هم واضح تر توضیح بدین ، من چند بار خوندم ولی دقیقا متوجه منظورتون نشدم.
دمو آنلاین هم اگه دارین ، بزارین . تا بررسی بشه
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط saso ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #3
RE: پشتیبانی از حالت های متن h1
ممنون من تاپیک رو در قسمت مازول های جوملا 1.5 مطرح کرده بودم چون مشکلم با ماژوله
من میخوام وقتی ماول میره رو لینک های ماژول آخرین اخبار پیش فرض جوملا رنگ ها تغییر کنه وقتی روش وایمیسی ، وقتی کلیک میکنی و وقتی فقط فعال هست
من قالب رو با آرتیستر ساختم و وقتی که صرفا این ماژ<ل رو در حالت art-vmenu قرار میدم اینطوری میشه و با حالت عادی منو مشکلی نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان