زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول روزشمار پی سی دکتر - P30 Count Down - منتشر شد - روز شمار سال نو :: فوق العاده!
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #1
Lightbulb ماژول روزشمار پی سی دکتر - P30 Count Down - منتشر شد - روز شمار سال نو :: فوق العاده!
[تصویر:  p30countdown.jpg]
نقل قول: همانطور که از نام ماژول پیداست با توجه به نیازی که احساس کردم این روزها کاربران گرامی با نزدیک شدن به سال جدید دارند تصمیم گرفتم یک ماژول مناسب برای ایجاد روزشمار سال نو بسازم .. البته این ماژول به عنوان یک ماژول روزشمار رویداد نامگزاری شده ولی کاربرد بسیار خوب آن استفاده به عنوان روزشمار عید میباشد.

در تنظیمات ماژول میتوانید متن دلخواه خود را برای نمایش در بالای یا پایین ماژول تنظیم نمایید .علاوه بر آن میتوانید سال جدید را انتخاب و ساعت و دقیقه و ثانیه سال جدید را نیز مشخص کنید.ماژول به صورت اتوماتیک شروع به شماره انداختن میکند تا به لحظه تحویل سال برسد.
همچنین میتوانید متنی را در تنظیمات ماژول قرار دهید تا 10 روز مانده به سال نو متن مورد نظر شما نمایش داده شود.

ماژول در دو نسخه تهیه شده .. نسخه جوملا Joomla 1.5 و نسخه مختص جوملا Joomla 1.5 و :j17: و Joomla 2.5
پیشاپیش سال 1391 بر همگی مبارک flower
نمیدونم چرا توسایت پیوست نمیشه مجبور شدم جای دیگه آپیود کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Joomla 1.5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:j16::j17:Joomla 2.5
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط farjadp ، Reza Ganji ، mahdi71 ، khazar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان