زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جستجوی حرفه ای برای همه چیز در مدیریت سایت easysearch
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #1
Star جستجوی حرفه ای برای همه چیز در مدیریت سایت easysearch
شما می توانید یک کادر جستجوی بسیار قوی در مدیریتتان در کنار منوها داشته باشید که به راحتی بتوانید در کل محتوا ماژول ها بخش ها و مجموعه ها ، منوها و اکثر کامپوننت هایتان به جستجو بپردازید . این افزونه دارای کامپوننت ماژول و پلاگین هست که نصب کامپوننت و ماژول ها و بعضی پلاگین ها برای کارکردش اجباری هست ولی می توانید بعضی از پلاگین ها را بسته به کارتان نصب نکنید ...

نیازی به فارسی سازی نبود برای همین این کار را انجام ندادم ولی این افزونه به درد تمامی کاربران می خورد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید این دو پلاگین را هم نصب و فعال کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماژول دیگری هم هست که آیکن جستجو را در پنل مدیریت می آورد و باید آن را در موقعیت icon قرار دهید .

ماژول ها : توجه کنید که برای فعال کردن آنها باید در مدیریت ماژول ها به قسمت ماژول های مدیریت بروید :

برای اینکه در مدیریت ظاهر شود باید موقعیت آن را روی menu بزارید :

بقیه پلاگین ها را هم می توانید از این آدرس دانلود کنید بسته به نیازتان مثلا جستجو در کامپوننت مدیریت دانلود داکمن یا k2 یا فروشگاه ساز و ...

امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، zaban26 ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل ، shahnaz ، rezaetemadi ، sara2002 ، mal2moh ، btheme
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: جستجوی حرفه ای برای همه چیز در مدیریت سایت easysearch
هرکی نصب نکنه ضرر کردهBravoBravoBravo

واقعاً عالی ممنون
امضاء zaban26
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #3
سلام
1- من نصب كردم. به كامپوننت لينك دادم تو منوي اصلي. اما وقتي رو لينك كليك مي كنم، صفحه خطاي 404 رو مياره!
2- كامپوننت هاي نصب شده رو هم جستجو مي كنه يا نه؟
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز این کامپوننت برای جستجو در مدیریت سایت هست نه در خود سایت و اگر شما پلاگین ها را نصب کنید و ماژول های آن را ... که ماژول جستجو را یک کادر جستجو در صفحه اول مدیریتتان می آید و می توانید از آنجا جستجو را شروع کنید بله توی بیشتر کامپوننت ها جستجو می کند مخصوصا به طور ویژه بعضی کامپوننت ها مثل دانلود منیجر ها ، فروشگاه ساز ویرتورمارت کامپوننت کاتو و یکسری دیگر که توی سایت خودش گفته و اگر کامپوننتی که شما خیلی با آن کار می کنید در صورت نداشتن جستجو در آن می توانید به سایت سازنده اعلام کنید تا این کار را انجام دهند تا اونجایی که بنده تست کردم عالی بود و البته من عکس های آن را توی یک انجمن دیگه قرار داده بودم که ظاهرا عکس ها از سرور پاک شده بود و برای همین دیگه حوصله این کار را نداشتم وگرنه توی عکس می دید که چه کار باید بکنید و چه کارهایی انجام می دهد
زیادم سخت نیست فقط یکمی دقت و وقت گذاشتن
امضاء mercol30
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #5
خب دوست گلم، من امكان جستجو تو بخش كاربري سايت رو مي خواستم. تو اون تاپيكي هم كه زده بودم، گفته بودم. براي بخش مديريت كه افزونه RsFinder هست كه خيلي بهتر عمل مي كنه.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Reza Ganji
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #6
ممنون از معرفی این افزونه ها
یه انتقاد
اگه افزونه هارو تو همین قسمت پیوست کنید
به نظرم بهتر باشه
تا کاربر به لینکی دیگر منتقل نشه

موفق و پیروز و سربلند باشی
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ صبح
ارسال: #7
شرمنده چشم حتما این کار را خواهم کرد چون در سایت جومینا افزونه های زیادی معرفی کرده بودم و همش عادتم شده بود
ولی حتما از این به بعد هر موقع خواستم در این انجمن بگذارم حتما پیوست می کنم

و در مورد گفته آقای پردل :
نقل قول: خب دوست گلم، من امكان جستجو تو بخش كاربري سايت رو مي خواستم. تو اون تاپيكي هم كه زده بودم، گفته بودم. براي بخش مديريت كه افزونه RsFinder هست كه خيلي بهتر عمل مي كنه.

شرمنده ظاهرا من بد برداشت کردم بله این افزونه ای که گفتید هم عالیه
کافیه توی جوملا جهانی کلمه serch را جستجو کنی از اون همه صفحه ای که می یاره ببین کدام یک بهتره من چون تا به حال نیاز مبرمی به جستجوی پیشرفته نداشتم ههوز مراجعه نکرده ام
امضاء mercol30
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ صبح
ارسال: #8
ممنون
دوست عزیز
این طوری برای کاربران انجمن
بهتر و راحت تر هست
(ولی کار شما را یکوچولو بیشتر میکنه)
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #9
Thank you
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان