زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام نوشته هایی ک من وارد کردم به صورت علامت سوال تبدیل شده ( بعد از انتقال به هاست)
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #1
Exclamation تمام نوشته هایی ک من وارد کردم به صورت علامت سوال تبدیل شده ( بعد از انتقال به هاست)
سلام.
تمام نوشته هایی ک من وارد کردم چ منو ها ، چ متن ها همه به صورت علامت سوال در اومده..ولی قسمتهایی ک به صورت ورودی rss یا خوده کامپنونت ها ایجاد کرده مشکلی ندارن
این مشکل وقتی ب وجود اومد ک سایت رو از لوکال یه هاست انتقال دادم
البته دیتابیسم بر روی لوکال mysqli بود
دیتابیسی هم ک اکسپورت و بعد اینپورت کردم بر رو utf-8 بود..
mysql رو هم با dreamweaver باز کارم..هیچ مشکلی نداشت..داخل mysql اکسپورت شده از لوکال همه ی متن هایی ک وارد کردم درست بود..
مشکل از کجا میتونه باشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: تمام نوشته هایی ک من وارد کردم به صورت علامت سوال تبدیل شده ( بعد از انتقال به هاست)
(۱۳-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ عصر)vahid162 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
تمام نوشته هایی ک من وارد کردم چ منو ها ، چ متن ها همه به صورت علامت سوال در اومده..ولی قسمتهایی ک به صورت ورودی rss یا خوده کامپنونت ها ایجاد کرده مشکلی ندارن
این مشکل وقتی ب وجود اومد ک سایت رو از لوکال یه هاست انتقال دادم
البته دیتابیسم بر روی لوکال mysqli بود
دیتابیسی هم ک اکسپورت و بعد اینپورت کردم بر رو utf-8 بود..
mysql رو هم با dreamweaver باز کارم..هیچ مشکلی نداشت..داخل mysql اکسپورت شده از لوکال همه ی متن هایی ک وارد کردم درست بود..
مشکل از کجا میتونه باشه؟

کسی نیست جوابی بده؟
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #3
RE: تمام نوشته هایی ک من وارد کردم به صورت علامت سوال تبدیل شده ( بعد از انتقال به هاست)
ابتدا دیتابیسی رو که میسازید روی utf-8 قرار دهید میتونید قبل از ایمپورت دیتابیس به پی اچ پی مای ادمین هاست برید و کالکشن رو یو تی اف 8 بزارید و بعد از اون دیتابیس رو ایمپورت کنید.
البته بهتره شما از mysql استفاده کنید نه از mysqli .برای این منظور باید در فای کانفیگوریشن هم ببینید که مای اس کیوال باشه
قبل از هر چیز هم میتوید یکبار جداول دیتابیس رو به utf-8 تبدیل و تست کنید.و اگر نشد از ابتدا مراحل رو انجام بدید .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط vahid162
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ صبح
ارسال: #4
ممنون از جوابتون..دارم امتحانش میکنم..ولی من سایتمو ساختم.اماده کردم..با این اوضاع میشه mysqli رو به mysql تغییر داد..اگه میشه بگید از داخل لوکای این کار رو کنم یا بعد از اکسپورت گرفتن هم میشه؟یعنی فایل رو بخوام داخل دیتابیس هاست اینپورت کنم هم میشه تبدیلش کرد؟
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #5
بله این امکان هست و فقط کافیست در داخل فایل کانفیگوریشن این تغییر رو اعمال کنید.
برای انتقال سایت هم بهتره از کامپوننت آکیبا بک آپ استفاده کنید و یا سایر افزونه های ساخت بسته نصبی چون کار شما را بسیار اسان میکند و مانند یک جوملا بسته جدید رو نصب میکنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، vahid162
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان