زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات با امدن جوملا 2.5
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #1
مشکلات با امدن جوملا 2.5
سلام خدمت اساتید

دوستان من 2 سایت دارم که در هر یک از انها از جوملا 1.5 استفاده کردم چند روزه که سعی میکنم اپگرید کنم با اموزشهایی که در کل فروم ها موجود بود موفق شدم ارتقا بدم به 2.5 ولی چه ارتقایی؟؟!!! هیچ ماژولی،کامپوننتی روی جوملا 2.5 نصب نمیشه بخصوص مهمترین از اینها قالب اصلا فکر کنم سازگاری نداره!
خوب حالا فکر کنم باید دوباره از اول بیام سایتهارو با جوملا 2.5 اوکی کنم؟؟؟!!!
اگه اینجوری باشه که که باید من هر سال بیام برای این سایتها 3 ماه وقت بزارم؟؟!!!
اینم عرض کنم که من این کارهارو کلا روی لوکال انجام دادم و به سایتها دست نزدم ولی مطمئنم که اینکارو انجام بدم نتیجه همین میشود
حالا راه حل چیست؟ایا ممکنه پشتبانی از 1.5 بعد از 2.5 ادامه داشته باشه؟ ایا باید دنبال جور دیگه از طراحی وب باشیم؟ یا این مشکلات حل شدنی است؟

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکلات با امدن جوملا 2.5
سلام

همونطور که از طریق آموزشها که در جوملای جهانی ، این فروم و جاهای دیگه هست ، تذکراتی درمورد قالب و افزونه های جوملا داده شده .

چندتا مورد نوشته که باید دقت کنی
یکی اینکه گفته ایا قالب سایتت رو داری یا اگر نداری به طراح قالبت تماس بگیر تا مشکلت رو حل کنه ، قالب رو بروز یا از اول طراحی کنه
افزونه هایی که استفاده میکنی بروز شده و یا افزونه های مشابه به کارت میاد
اصلا نیاز هست که جوملات رو بروز کنی ؟ بالاخره تا چندماه دیگه هم پشتیبانی خواهد شد .

ولی درکل به هرحال عمر جوملای 1.5 به پایان میرسه زود یا دیر باید این کارو انجام بدی
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahnaz ، mking ، farjadp ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #3
من مشکل اصلیم با قالب هست که وقتی نصب میکنم مینویسه با موفقیت نصب شد ولی چیزی در قالب ها یا استایل ها دیده نمیشه!!
حالا اونای دیگه رو میتونم یه جوری درست کنم مثل ماژول و کامپوننت

حالا راه حلتون واسه قالب چیه در مرحله اول؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #4
دوست گرامي طراحي و ساختار قالب ها در جوملا 2.5 مي شه گفت مطابق با ساختار جوملا 1.6 و 1.7 هستش البته با کمي تغيير ....
شما بهتر هستش اول پوشه مخصوص به قالب سايت خودتون رو در همون لوکال ويرايش کنيد. منظورم اين هستش که ساختار اون رو تغيير بديد. در اين زمينه اموزش هاي در انجمن هستش که نحوه تغيير فايل هاي 1.5 رو به 1.6 داده است.
بعد مجددا قالب رو اعمال کنيد. البته با اين توضيح که شما تغييرات در ساختار قالب رو به درستي رعايت کرده باشيد....
پيشنهاد مي کنم در نسخه جوملا 2.5 نمونه هاي قالب ساده اي که هستند رو مشاهده کنيد
موفق و مويد باشيد
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط farjadp ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان