زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت یک فروشگاه بدون دنگو فنگ با K2 Store
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #1
Star ساخت یک فروشگاه بدون دنگو فنگ با K2 Store
[/align]
[align=right]ساخت یک فروشگاه بدون دنگو فنگ با K2 Store

سبد خرید با امکانات کامل به سایت شما که با کامپوننت k2 طراحی کرده اید . ( یک مینی مارکت برایتان درست می کند )

( خیلی وقت ها نیاز نیست برای یک سایت فروشگاهی از افزونه های فروشگاهی حرفه ای استفاده کرد شاید شما دو تا محصول بیشتر نداشته باشید یا اینکه حوصله این همه دنگ و فنگ افزون ها ی فروشگاهی را نداشته باشید . یا از همه مهمتر می خواهید تمامی موارد جوملا را داشته باشید که استفاده از افزونه های فروشگاهی شما را برای استفاده محدود کند و .... ( که من یکی از این دلایل را دارم آخری ... )

شما به راحتی می توانید سایت خود را که با k2 طراحی کرده اید به یک فروگاه تبدیل کنید . ( و این رایگان هست ) که پلاگین هایی داره که می توانید به درگاههای پرداخت آن را وصل کنید ( که دیگه اینها پولیند )

امکانات :

سبد خرید به صورت آژاکسی
پلاگین پرداخت
ادغام و ترکیب با کامپوننت k2
انتخاب و خرید برای کاربر مهمان
فروش کالاهای دیجیتالی با استفاده از قابلیت نمایش فایل های پیوست
مدیریت سفارشات
اطلاع فروش به کاربر به وسیله ایمیل
مدیر سفارشات برای کاربران
نرخ مالیات
و ....

دوستانی که می خواهند فارسی کنند بنده همکاری می کنم اگر چند نفری برای فارسی سازی همکاری کنند و البته باید بگویم موقعی می توان این کار را کرد که به درگاههای بانکهای داخلی اتصال پیدا کنند یا برایشان نوشته شود ....

برای دیدن قدرت این کامپوننت باید دموی آن را ببینید : مخصوصا اگر روی add card کلیک کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که برای دیگر ورژن های جوملا هم دارد ....
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz ، Pourdaryaei ، hasan512 ، btheme ، mehdiabo
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: ساخت یک فروشگاه بدون دنگو فنگ با K2 Store
فکر نمیکنم نیاز به کمک برای ترجمه لازم داشته باشه.کلا حدود 120 خط ترجمه نیاز داره در فایل زبان انگلیسی ولی ممکن است نیاز به ویرایش سی اس اس و فایل xml هم داشته باشه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #3
من نسخه بتای این کامپوننت رو تست کردم قبلا ً ، فروشگاه ساز خیلی خوبی هست ولی باید حتما ً K2 نصب شده باشه ، و بعد میشه مطالب رو تبدیل به سبد خرید کرد . خود کامپوننت ترجمه زیادی نداره ، K2 فارسی هم هست ... فقط مشکلی که من داشتم پس از اضافه کردن کالا به سبد خرید و ادامه برای پرداخت ، خطایی توی دیتابیس رخ میداد که نتونستم مشکل رو بفهمم چیه .
به هرحال شاید نسخه اصلیش مشکلی نداشته باشه
اگر اشتباه نکنم ، بجز خرید آنلاین ، خریدغیر آنلاین هم داره
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #4
مشکل اول اینکه که چرا نوشته ها توی انجمن به این صورت در می آید وقتی کلمه انگلیسی را با فارسی می نویسید نوشته ها به هم می خورده لطفا این مشکل ک.چک را درست کنید برای یک انجمن جوملا که واقعا خیلی خوب هم کار کرده اوفت داره

و دوما اینکه دوستمان گفتند که خرید غیر آنلاین داره یعنی چه بیشتر توضیح بدید ( البته من به دلیل ذیغ بودن وقت هنوز به طور کامل آن را تست نکرده ام

و در جواب آقای گنجی عزیز که بنده به دلیل استفاده از افزونه های معرفی شده از طرف ایشون خیلی به ایشان ارادت دارم ، باید بگویم همان 120 خط هم وقت می برد ( البته تعداد خطها مهم نیست در صورتی که بتوان آن را به درگاه بانکی داخلی اتصال نمود آن وقت هست که می توان روی ترجمه آن فکر نمود
.....
به نظرتان کسی هست این کار را انجام دهد و ایا اصلا کامپوننت ترجمه شده ای هست که کار این را انجام بده که بی خیالش شویم و خلاصه بگم آیا ارزش کار کردن روی آن هست یا نه ....
امضاء mercol30
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #5
درمورد مشکل انجمن که گفتید لطفا ً بیشتر توضیح بدید ، من مشکلی نمیبینم ، شما وقتی از کدی استفاده میکنید باید انتهای کد رو ببینید تا مشکلی پیش نیاد .

برای ترجمه هم من میتونم براتون انجامش بدم ولی برای اتصال به درگاه بانک باید پلاگین نوشته بشه ، فکر کنم بصورت پیش فرض به پی پل متصل میشه .

درمورد چیزی که گفتم منظورم این هست که فکر میکنم بشه فقط سفارش گرفت و واریز آنلاین نباشه . خودم میخاستم برای سایت جدیدم از این کامپوننت استفاده کنم ولی وقتی با خطا روبرو شدم بیخیالش شدم

ضمنا ً کامپوننت بسیار عالی هست و خود من خیلی ازش خوشم اومده ، ارزش کار کردن روش هست ولی همونطور که گفتم به برنامه نویس نیاز هست که به بانک وصلش کنه
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ صبح
ارسال: #6
من متوجه مشکلی که شما در مرورگر مشاهده میکنید نشدم چون برای مشکلی نمایش داده نمیشود !
در مورد امکان اتصال این افزونه به درگاه بانکی میتونید با آقایان وحید حاجی پور و ابوالفضل طالبی صحبت کنید تا بررسی کنند ولی بعد میدونم رایگان انجام بشه !

من دو هزار خط هم ترجمه کردم البته برای مشتری و آقای پور دریایی جوم سوشیال رو ترجمه کرده و قسمت زیادی از انجمن ساز کننا و 120 خط نسبت به ترجمه افزوه هایی که ترجمه زیادی دارند زیاد نیست !
فکر میکنم اگر از ویرتومارت استفاده کنید بهتر باشه هرچند این افزونه جالبی است ولی آخرین نسخه های k2 فارسی دارای چند باگ می باشد مانند عدم حذف مطالب و... و اگر رفع بشه اونوقت میشه گفت این افزونه در کنار k2 کاربردی است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #7
جناب پوردریایی ترجمه و در تاپیک زیر معرفی کردند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدرضا بهارلو ، mking
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #8
Sad دوست عزیز فارسی شده آن ارور می ده و مشکل داره
دوست عزیز فارسی شده آن ارور می ده و مشکل داره لطفا مشکل را برطرف کنید
و آقای گنجی به اشخاصی که معرفی کردید که می توانند آن را به درگاه بانکی متصل کنند تماس بگیرید و ببیند این کار را انجام خواهند داد یا نه
امضاء mercol30
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #9
خود سایت سازنده اعلام کرده که برای درگاههای دیگه میتونید سفارش بدید ؛ نمیدونم میتونند برای بانکهای ایرانی هم انجام بدند یا خیر ...

درمورد مشکل هم متشکر که اعلام کردید .
2 تا مشکل پیدا شد که یکیش رو درست کردم ، حواسم نبود آدرس فایل نصبی رو اشتباه نوشته بودم
خطای دومی یه باگ توی جوملای 2.5 هست که یک نمونه ش در لینک زیر گزارش شده
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji ، mercol30
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان