زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش مقدماتی کار با فوکاگالری 2.8.0
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #1
آموزش مقدماتی کار با فوکاگالری 2.8.0
آموزش مقدماتی کار با فوکاگالری 2.8.0
(phoca gallery 2.8.0)

در این آموزش تنها قسمت اولیه کار با فوکاگالری برای ساخت گالری عکس شرح داده شده، تنظیمات دیگر مانند انتخاب قالب و پارامترهای دیگر از حوصله این آموزش خارج است.(+تنظیمات نمایش)

برای دانلود این نسخه می تونید به لینک زیر مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آموزش تصویری به صورت اختصاصی برای پارس جوم تهیه شده، کار با فوکاگالری بسیار سادس و تنظیمات دیگه اون هم خیلی راحته و این آموزش صرفا برای افرادی که تازه می خوان از این افزونه استفاده کنند می تونه مفید باشه.

فایل‌(های) پیوست شده
T-Phocagallery2.8-Parsjoom.ir.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 1931
اندازه 1,014.95 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، publichtml ، محمدرضا بهارلو ، محمد حسین شکوری ، btheme ، صابرمحمدی ، shahnaz ، Mojtaba Pordel ، ali_gh8 ، insurer ، mojtaba741 ، khalilonline ، parantezp ، mamalhi ، شاهین سمیع عادل
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: آموزش مقدماتی کار با فوکاگالری 2.8.0
با سلام من 2 مجموعه با فوکاگاری ایجاد کردم و در هریک عکسهایی قرار دادم. چگونه میتوانم برای خو مجموعه یک شکل قرار دهم بجای اینکه تصویر یک پوشه(بصورت پیش فرض) باشد مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
سایت من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایش محصولات بتنی
اگر نظری در مورد ظاهر سایت دارید لطفا بنویسید
آیا راهنمایی برای virtuemart سراغ دارید
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان