زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش فارسی آراس فرم
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #1
درخواست آموزش فارسی آراس فرم
سلام. ببخشید اگه امکان داره لطفا آموزش کامل فارسی آراس فرم حرفه ای رو ، یل بصورت پی دی اف یا تصویری قرار بدید.ممنون

-------------------------

تایپک آموزش های کامل ار اس فرم (RSform) در انجمن پارس جوم برقرار شده و میتوانید استفاده کنید :

لینک تاپیک :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------------------------
امضاء shahnaz
پرواز باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد
دلیل پرواز پر نیست ، زندگی قانون باورها و لیاقت هاست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست آموزش فارسی آراس فرم
فکر نمی کنم این آموزش قبلا تولید شده باشه . یا شایدم من ندیده باشم .
کار با فرم ساز ها زیاد سخت نیست . شما شروع به کار کنید هر کجا به مشکل برخوردید مطرح کنید دوستان کمکتون می کنند .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، محمدسلیمانی ، ابوالفضل حیدری ، Reza Ganji ، shahnaz
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #3
همون طور که آقای سمیع عادل گفتند کار باهاش زیاد سخت نیست و اگه مورد خاصی رو می خواستید در ساخت فرمتون استفاده کنید در انجمن مطرح کنید، در خود سایت سازنده ام آموزش انگلیسی قرار داده شده:

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، محمدسلیمانی ، ابوالفضل حیدری ، Reza Ganji ، shahnaz ، محمدرضا بهارلو
۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #4
سلام به همه دوستان. من درباره کار با این آراس فرم یه سوال دارم و اینکه چطور می تونم دوتا فیلد آبشاری زیر هم درست کنم به شرطی که دومی تابع اولی باشه؛ به عنوان مثال فیلد اول استان های ایران باشه که با انتخاب هر آیتم، اسامی شهرستان های اون استان در فیلد آبشاری پایینی نمایش داده بشه؟ ممنون می شم اگر راهنماییم کنید Eyes
 سپاس شده توسط shahnaz
۹-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #5
سلام

اگه بخواید میتونید آموزش را به صورت تصویری با حجم کم از اینجا دانلود کنید

امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، shahnaz ، abasifar
۱۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #6
من به شدت دنبال این گزینه می گردم که چطور می تونم توی آراس فرم یه فیلد داینامیک دراپ داون بسازم. یعنی اینکه فیلد اول اسامی استان ها باشه و وقتی یک استان انتخاب می شه در فیلد دوم اسامی شهرستان های اون استان نمایش داده بشه. هرچی توی این آراس فرم می گردم پیدا نمی کنم در حالیکه در مثال های خودش یه نمونه همین جوری داره. Sos
۱۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #7
قبلا دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای بریزینگ فرم در مورد فیلدهای شرطی برای نمایش صحبت شده بود،
برای آر اس فرم هم در این مورد در سایت سازنده به صورت تصویری توضیحات داده شده:

سپاس شده توسط Reza Ganji ، shahnaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان